Kahve Yeri

Kahve Yeri Bayilik Açıklaması

Kahve Yeri Bayilik

Kahve Yeri Bayilik Hakkında Açıklama : Kahve sektörü ülkemizde her geçen gün daha da büyümekte ve yatırımcıların dikkatini çekmektedir. Firmamız bayilik politikası, kahve sektöründe büyümeyi hedef alan, bayilerinin isteklerini ve oluşabilecek şikayetleri dikkate alarak bayilerinin yüksek kazanç sağlamasına yönelik sistem üzerine kurulmuştur. Kahve Yeri ailesine katılan yatırımcılarımızdan gelecek talepler, franchising ekibimiz tarafından değerlendirilerek en kısa zamanda çözüm üretmek üzerine çalışmaktadır.  

Kahve Yeri Bayilik ve Bayilik Bilgileri 

Yatırımcıyla yapılan görüşme sürecinde talepte bulunan yatırımcıya bilgi verilerek Kahve Yeri sistemi hakkında bilgi verilir. Sonraki süreçte Kahve Yeri açılması planlanan yerin fizibilitesi ve finansal analizi yatırımcıyla birlikte analiz edilir. Yapılan araştırmalar sonucunda yatırım yapılacak yer doğru sonuç oluşturacaksa gerekli çalışmalar yapılarak Kahve Yeri bünyesinde yeni bir üye ailemize katılmış olur. Sizde yükselen kahve sektöründe yatırım yapmak ve lezzetini kanıtlamış bir iş yerine sahip olmak istiyorsanız sizi Kahve Yeri bünyesine davet ediyoruz. 

Kahve sektörü günümüz şartlarında her geçen gün büyüme potansiyeli olan, marka oluşumuna yönelik, ürün çeşitliliği ve kaliteli hizmet felsefesi göz önünde bulundurulduğunda bu sektörde yatırım yapmak isteyenler için Kahve Yeri'nin avantajlı ve karlı bir yatırım olduğu görülmektedir. Kahve Yeri franchising sistemideneyimi ile lokasyon seçimi, iç ve dış mimari projelendirme, personel seçimi ve eğitimi, reklam ve pazarlama desteklerini sunarak yatırımcının karlı bir yatırım seçmesine olanak sağlar.

Kahve Yeri Bayilik Bilgileri

Firma ismi: KAHVE YERİ 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 3 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Bölge Koruması, Personel 

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: 250.000 300.000 TL

 

Kahve Yeri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR