Kahve Vadisi

Kahve Bayilikleri Ile Hızla Büyüyen Firmalardan Biri Olmayı Başaran Kahve Vadisi; Türkiye Geneline Bayilik Veriyor.

Kahve Vadisi Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Girişimcilerin aylık cirosundan %3 royalty fee alan; 25 bin USD franchise ücreti talep eden Kahve Vadisi bayilik yatırımları 250 bin TL ile 400 bin TL arasında değişiklik

Kahve Vadisi Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Kahve Vadisi Bayilik Şartları

En Az 100 Metrekare Kapalı Alana Sahip İşletme Bulunması
İşletmenin Avm’lerde Veya İşlek Caddelerde Bulunması
Gerekli Yatırım Sermayesine Sahip Olunması
Girişimci Ruha Sahip Olunması

Kahve Vadisi Bayilik Açıklaması

Kahve Vadisi Bayilik

 

“Kahvenin yeni adı, yeni tadı” sloganıyla kurulduğu günden bu yana hızlı bir büyüme ivmesi çizen Kahve Vadisi;bayilik veren firmalararasında başarıları ile dikkat çekiyor. Mağazalarda servis edilen kahve, dondurma, unlu mamuller ve çikolata gibi yiyecekleri en doğalları arasından seçen; hedef kitlesine elit bir ortamda hizmet sunan Kahve Vadisigirişimcilere uygun franchise şartları sunmasıyla da başarılarını arttırıyor. 

Her geçen gün sayıları artan; doğru lokasyonda açıldığında yatırımcılarına büyük bir karlılık vadeden Kahve Vadisi bayilikleri zengin menüsüyle de hedef kitlesinin beğenisini kazanıyor. Türk kahvesi başta olmak üzere birçok kahve çeşidinin sunulduğu Kahve Vadisi işletmelerinde hızlı ve güler yüzlü hizmet anlayışı benimseniyor. Kahve Vadisi bayilik almak isteyen girişimciler firma yetkililerine ulaşarak Kahve Vadisi bayilik şartları ve Kahve Vadisi bayilik ücretleri ile ilgili detaylı bilgi edinebilirler. Yatırımlarının geri dönüş süreci ile ilgili görüşmeler gerçekleştirip gelecekleri için en doğru yatırım kararını verebilirler. 

Kahve Vadisi Bayilik Şartları

Kahve Vadisi bayilik almak isteyenlerin Kahve Vadisi franchise bedeli olan 25 bin USD’lik ödemeyi yapmaları gerekiyor. Bir kereliğine alınan franchise ücretine ek olarak firma yatırımcıların cirosunun %3 tutarında royalty fee ödemesini aylık olarak talep ediyor. Bulunan işletmenin konumuna ve alanına göre yatırım ücreti değişiyor. Dekorasyonu kendi üstlenen firma mağazayı anahtar teslim şekilde yatırımcıları ile buluşturuyor; tadilat masrafları girişimciden alınıyor. Bir işletmenin toplam yatırım bedeli m2 üzerinde yaklaşık 2000 TL ile ücretlendiriyor. 

Kahve Vadisi franchise almak isteyen girişimcilerin en az 100 metrekare alana sahip işletme bulması gerekiyor. Bulunan işletmenin AVM’lerde, işlek caddelerde; yaya trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlarda yer alması isteniyor. Firmanın bu şartı hem marka bilinirliğini arttırmayı hem de yatırımcıların hitap ettiği kitleyi genişletmeyi amaçlıyor. 

Kahve Vadisi bayilik şartları arasında firmaya bayilik başvurusunun yapılması; girişimci bir ruha sahip olunması ve personel yönetimi konusunda deneyimli olunması gibi kriterler de bulunuyor. Hizmet kalitesine önem veren Kahve Vadisi; bayilik almayı isteyen girişimcilerin de aynı kaliteyi sürdürmesini bekliyor. 

Kısa sürede kar etmek, prestijli bir markanın ismiyle yatırım yapmak ve franchise bölgesindeki geniş hedef kitlesine hitap etmek isteyenlerdenseniz siz de Kahve Vadisi franchise başvurusu yaparak yatırım sürecinizi şekillendirebilirsiniz. 

Kahve Vadisi Bayilik Almanın Avantajları

Kahve bayilikleri Türkiye’de en çok gelir kazandıran iş fikirleri arasında yer almaktadır. Özellikle leziz ve doğal ürünler sunan; hedef kitlesine ayrıcalıklı hizmetler ulaştıran cafe bayilikleri ile kısa sürede yatırımların amorti edilmesi mümkündür. 

Kahve Vadisi henüz tüm Türkiye’ye yayılan bir şube ağına sahip olmasa da kısa sürede açtığı şubelerle marka bilinirliğini giderek arttırmaktadır. Marka bilinirliğinin artması ve bayilik sayısının henüz kısıtlı olması girişimcilerin franchise bölgelerindeki tek temsilci olması sonucunu doğuracaktır. Bu açıdan yaklaşıldığında firmanın gelişmekte olan şube ağının girişimcilere avantaj yaşatacağı sonucuna varılabilir. 

Kahve Vadisi firma yetkilileri franchise verilen iş ortaklarını şube açılmadan önce ve açıldıktan sonra desteklemektedir. Reklam, pazarlama, personel, eğitim, lokasyon seçimi ve bölge koruması destekleri sektörel deneyimi olmayan girişimcilerin dahi risklerini minimize etmeyi kolaylaştırmaktadır. 

Kahve Vadisi bayilik alan; reklamını sosyal medya platformlarından etkin şekilde yapan, hedef kitlesine hızlı ve etkin bir hizmet sunan girişimciler Kahve Vadisi franchising sisteminin tüm avantajlarını yaşayabilirler. 

 

Kahve Vadisi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR