Bayilik Açıklaması

Kahve Deryası Bayilik

Kahve Deryası Franchise Hakkında Açıklama : Kahve Deryası Franchise : Cafe ve Cafe-Restaurant sektöründe franchise almayı düşünen girişimciler için seçenek. Öncelikle KAHVE DERYASI 'na gösterdiğiniz ilgiye tesekkür ederiz. Hedefimiz; sizlere Saygın - Keyifli – İtibarlı -Karlı bir iş ortamı hazırlayarak şu ana kadarki edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşmaktır.  

Kahve Deryası Bayilik ve Bayilik Bilgileri 

Markamızın vazgeçilmez prensibi olan karşılıklı Güven ortamının sağlandığı bir çizgi paralelinde ticari ortaklığımızı oluşturmak ve bu ilişkiyi uzun yıllar devam ettirmektir. Merkezi İzmir'de bulunan KAHVE DERYASI , kuruluşundan itibaren önemli başarılara imza atmıştır. Şimdiye kadar açmış olduğumuz şubelerimizde günlük müşteri sayısı titizlikle yaptığımız fizibilite çalışmalarında öngörülen hedeflerin oldukça üzerindedir. Hedefimiz KAHVE DERYASI Mağazalarımızı ve ürünlerimizi sadece Türkiye ‘de değil yurtdışında da temsil edecek yatırımcılara ulaşmaktır.

Kahve Deryası Bayilik Bilgileri

Yetkili Firma : KAHVE DERYASI A.Ş. 

Ürün / Hizmet Kapsamı: Coffee shop 

Kuruluş Yılı : 2009 

Toplam Çalışan Sayısı: 45 

Merkez Ülke: Tr Toplam Şube Sayısı : 98

Merkeze Ait Şube Sayısı : 5 

Franchise / Bayi Şube Sayısı : 93 

Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 23 

Hedeflenen Şube Sayısı : 200 

Hedef Bölgeler : yurtiçi ve yurtdışı 

İsim Hakkı Bedeli : 30.000 - DOLAR 

Ortalama M2 Başına Kurulum Maliyeti : 2.500 - TL

Minimum Şube Açılış Maliyeti : 150.000 - DOLAR 

Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 200.000 - DOLAR 

Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 0 - TL 

Ortalama Şube Kurulum Süresi : 6-8 hafta 

Gelirden Pay : %3 aylık-ciro 

Kahve Deryası Franchise Kazanç Tablosu Ortalama Kar Marjı : %35 (Sabit giderlere göre değişkenlik gösterebilir.) 

Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi : 12 - 24 Ay 

Girişimciye Verilen Destekler : Personel Desteği, Eğitim Desteği, Proje Desteği, Pazarlama Desteği, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam 

Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli : Merkezi İzmir'de bulunan KAHVE DERYASI, kuruluşundan itibaren önemli başarılara imza atmıştır. Şimdiye kadar açmış olduğumuz şubelerimizde günlük müşteri sayısı titizlikle yaptığımız fizibilite çalışmalarında öngörülen hedeflerin oldukça üzerindedir. Ayrıca firmamızın alt yapısı,ürünleri ve konsepti ile tüketicilerin dikkatini çekmesi ve tercih edilmesi sebebi ile karlı bir yatırım olduğunu düşünmekteyiz.

Kahve Deryası Bayilik Şartları

Gerekli İş Yeri Özellikleri : Kahve Deryası , Cadde Lokasyonların da ve AVM lerde müşterilerine hizmet vermektedir. Sektörel net kar marjları P & L dengesi zarfında % 35 aralığında oluşmaktadır. Bu oran ciro ya doğru orantılı olarak değişkenlik göstermektedir. Kahve Deryası açılacak mekan ile ilgili olarak, iç mekânın en az 120 m2, Dış mekânın Minimum 80 m2 olmasi bizim için yeterlidir.

Kahve Deryası Franchise Yatırım Bilgileri

Bayilik / Franchise Şartları: Dekorasyon gideri, konseptimize uygun bir mekânın hazırlanması için m2 bazında yaklasik 2.500TL 'dir. Belirtilen ücret ; dekorasyon ve mobilya maliyetlerinin yanı sıra, makine ve ekipmanları servis maliyetini de içeren anahtar teslim maliyetidir.. Franchise olarak, bayimizden 30.000 $ talep ediyoruz. Bu bedel, isim hakkını İşletmeci ve Personel Eğitimini kapsamaktadır. (KAHVE DERYASI EĞİTİM AKADEMİSİ ‘nde ve mağaza kurulumundan sonra şubede de bu eğitimlerin tamamlanması da tarafımızdan yapılmaktadır.) Ayrıca aylık cirodan% 3 Royalty ücreti vardir. Mağazamızın bulunacağı lokasyon tespitinden sonra ve fizibilite raporlarının olumlu olması durumunda sırasıyla aşağıdaki adımlar izlenir; 1-Sözleşme 2-Proje 3-Anahtar Teslim Konsept Kurulumu 4-Personel Eğitimi 5-Satışa Başlama Yatırım koşullarımızı Uygun görmeniz halinde, sizlerden şu aşamada işletmenizin kurulabileceği uygun lokasyon ve dükkan önerilerinizi veya mevcut datamızda bölgenize uygun lokasyonlar var ise sizinle paylaşmamız için sizleri bekliyor olacağız. Franchise başvurularımız telefon, mail veya merkezimizde bizzat yapılabilmektedir. Başvurunuz Üzerine Yatırım koşullarımızı değerlendirmenize Sunar, işbirliği Temenni ederiz.

 

Kahve Deryası Bayilik (Franchise) Başvurusu

MERHABA Öncelikle KAHVE DERYASI ‘na gösterdiğiniz ilgiye tesekkur ederiz. Hedefimiz; sizlere saygın, keyifli, itibarlı ve karlı bir iş ortamı hazırlayarak şu ana kadarki edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşmaktır. Markamızın vazgeçilmez prensibi olan karşılıklı güven ortamının sağlandığı bir çizgi paralelinde ticari ortaklığımızı oluşturmak ve bu ilişkiyi uzun yıllar devam ettirmektir. Merkezi İzmir’de bulunan KAHVE DERYASI , kuruluşundan itibaren önemli başarılara imza atmıştır. Şimdiye kadar açmış olduğumuz şubelerimizde günlük müşteri sayısı titizlikle yaptığımız fizibilite çalışmalarında öngörülen hedeflerin oldukça üzerindedir. Yatırım koşullarımızı uygun görmeniz halinde, sizlerden şu aşamada işletmenizin kurulabileceği uygun lokasyon ve dükkan önerilerinizi veya mevcut datamızda bölgenize uygun lokasyonlar var ise sizinle paylaşmamız için sizleri bekliyor olacağız. 

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK SİZİNLE İLETİŞİME GEÇMEMİZİ SAĞLAYINIZ. AYRICA 0 533 440 33 14 (ERAY GÜLŞEN) NO LU TELEFONDAN DA BAYİLİK HAKKINDA BİLGİ ALABİLİR, BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ. 

HELLO! First of all, we would like to thank you for your interest to Kahve Deryası. Our aim is to share our experience we have had so far with you preparing a respectfull, enjoyable and profitable working environment. We would like to start and continue our trustfull relationship for long years. KAHVE DERYASI, center of which is in İzmir, has important archievements. Daily customer numbers in our coffee shops are more than we anticipated in our feasibilities. Provided that our investment conditions are suitable for you, we shall be waiting for you in order to discuss about the appropriate locations you can establish the shops or to share the appropriate locations we have in our data. 

PLEASE FILL THE FORM BELOW SO WE CAN COMMUNICATE WITH YOU. YOU MAY ALSO GET INFORMATION FROM +90 533 440 33 14 AND MAKE YOUR APPLICATION.

Bayilik Verdiği Bölgeler
Tüm Türkiye
BAŞVUR