Kahve Deryası

Türkiye’nin En Büyük Kahve Zincirleri Arasında Bulunan Kahve Deryası Hem Türkiye Genelinde Hem De Yurt Dışında Bayilik Veriyor.

Kahve Deryası Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Kahve Deryası yatırım bütçesi seçilen lokasyonun metrekaresine göre değişebilmektedir. Franchise bedeli olarak 30 bin USD isteyen firmadan franchise alabilmek için minimum 180 bin USD sermayeye sahip olmak gerekir.

Kahve Deryası Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Kahve Deryası Bayilik Şartları

Franchise Başvuru Formunun Doldurulması
Kahve Deryası Kriterlerini Karşılayan Bir Lokasyon Bulunması
Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olunması
Kahve Deryası Hizmet Kriterlerinin Karşılanması

Kahve Deryası Bayilik Açıklaması

Kahve Deryası Bayilik

Son yılların en gözde iş fikirleri arasında yer alan cafe bayilikleri Kahve Deryası markasının bilinirliği ve geniş ürün yelpazesiyle birleşince yatırımcıların karlılığını arttırıyor. 

İzmir merkezli bu cafe - restoran zinciri; Türkiye ve yurt dışında bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. 100’ü askın franchise işletmesi ile her geçen gün büyümeye devam eden Kahve Deryası bayilik almak isteyen yüksek yatırım bedellerine sahip girişimcilerden yoğun talep görüyor. 

Hollanda, Azerbaycan ve Beyrut gibi lokasyonlarda yabancı hedef kitleyle buluşan; Türkiye genelinde açtığı franchise işletmeleri ile hatırı sayılır bir marka bilinirliğine erişen Kahve Deryası; franchise sisteminin işlerliğine büyük önem veriyor. Kahve Deryası bayilik almak isteyen girişimcilere pazarlama, reklam, eğitim, personel, lokasyon seçimi ve bölge koruması gibi önemli destekler sunan Kahve Deryası sektördeki liderler arasındaki yerini sağlamlaştırıyor. 

En kaliteli kahve çekirdeklerinden üretilen çeşitli kahveleri, tatlıları, yemekleri ve pastaları hedef kitlesiyle buluşturarak özellikle gençlerin yoğun olduğu lokasyonlarda yüksek ciro kazanan marka; Franchise almak isteyenlere yüksek karlılık sunuyor.

Kahve Deryası Bayilik Şartları

Kahve Deryası Franchise Bedeli

Kahve Deryası bayilik almak isteyenlerin öncelikle Kahve Deryası Franchise bedeli ödemelerini karşılayacak sermaye birikimine sahip olmaları gerekiyor. Marka kendini temsil hakkı vereceği girişimcilerden 30 bin USD’lik bayilik isim bedeli alıyor. 

Kahve Deryası Şube Açılış Yatırım Tutarı

Kahve Deryası bayilik açılacak lokasyonun m2 cinsinden alanına göre toplam yatırım tutarı değişiyor. M2 başına ortalama olarak 2500 TL kurulum bedeli gerekiyorve bu doğrultuda Kahve Deryası bayilikleri için şube açılış sermayesi minimum 150 bin USD olarak belirleniyor. Franchise bedeli de eklenince Kahve Deryası bayilik almak isteyen girişimcilerin minimum 180 bin USD sermayeye sahip olması gerektiği çıkarımı yapılabiliyor

Kahve Deryası Lokasyon Şartları

Kahve Deryası bayilik almak isteyen girişimcilerin lokasyon seçimine de büyük önem vermeleri gerekiyor. İşlek caddelerde, genç nüfusun yoğun olarak bulunduğu konumlarda ya da AVM’lerde; açık ve kapalı alana sahip işletmelerin bulunması Kahve Deryası bayilik alma sürecinin ön şartları arasında yer alıyor. En az 120 m2’lik iç alan ve 80 m2’lik dış alana sahip dükkanlar markanın beklentilerini karşılıyor. 

Kahve Deryası bayiliklerinde işletme yatırımcıya anahtar teslim şekilde veriliyor. İşletmenin dekorasyonu ile ilgili tüm çalışmaları standartlarının eksiksiz yerine getirilmesi adına Kahve Deryası kendi üstleniyor. Az önce belirttiğimiz şube yatırım bedelleri; dekorasyon, mobilya, makine ve servis ekipmanları gibi işletmenin olmazsa olmaz unsurlarını kapsıyor. 

Kahve Deryası bayilik almak için yatırım yapan girişimciler seçtikleri lokasyonun özellikleri doğrultusunda yatırımlarını 12 ila 24 ay arasında geri alabiliyor. Yüksek karlılık sunan ve çapraz satışı mümkün hale getiren Kahve Deryası bayilerinden aylık ciro üzerinden %3 tutarında royalty fee ödemesi istiyor. 

Kahve Deryası Bayilik Avantajları

Kahve Deryası oturmuş franchise zinciri sayesinde bayilik almak isteyen firmalara başarıyı getirecek danışmanlık hizmetleri sunuyor. Firmanın ürün yelpazesinin geniş olması hitap ettiği hedef kitleyi genişletiyor. Kaliteli hizmeti ve birbirinden leziz ikramları bu markanın özellikle genç popülasyon tarafından çok fazla talep görmesi sonucunu doğuruyor. 

Kahve Deryası franchise başvuru sürecinden sonra takip edilen sözleşme imzalanması, işletmenin dekorasyonunun tamamlanması ve personellere eğitim verilmesi süreci ortalama olarak 2 aylık bir sürece yayılıyor. Bu süreçte girişimci marka yetkilileri ile dirsek teması koruyarak ticari sürprizlere karşı hazırlıklı hale geliyor. 

Son yılların en çok ilgi gören cafe bayilikleri arasından seçim yapmak istiyorsanız Kahve Deryası tam size göre olabilir! Firma yetkilileri ile bağlantıya geçerek Kahve Deryası bayilik şartları hakkında detaylı bilgi edinebilir, geleceğinizi değiştirecek bir işin sahibi olabilirsiniz. 

 

 

Kahve Deryası Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR