Jimmy Joker

2007 Yılından Bu Yana Misafirlerini Ağırlamakta Olan Jimmy Joker Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Jimmy Joker Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Jimmy Joker Bayilik Şartları

Mali Açıdan Yeterli Olmak
İletişim Yönü Güçlü Olmak
Markayı En İyi şekilde Temsil Edebilmek
Ticari Sicili Temiz Olmak
Tüm Zamanını İşine Ayırabilmek

Jimmy Joker Bayilik Açıklaması

Jimmy Joker Bayilik

 

Jimmy Joker gıda sektöründe restoran bayiliği vermekte olup geniş ürün yelpazesini doğru fiyat – kalite politikası ile hizmet verdiği kitleyi genişletmeyi hedeflemektedir. Jimmy Joker gıda sektöründe bayilik veren firmalar arasında müşterilerinin olduğu kadar bayilik alan girişimcilerinin de memnuniyetini ön plana alıyor olması nedeni ile fark yaratmaktadır. Menüsünde dünya kahvelerinden İtalyan mutfağının eşsiz lezzetlerine kadar geniş bir yelpazedeki ürünleri barındıran Jimmy Joker tüm şubelerinde aynı kalite standartlarının uygulanmasına, en özel ürünlerini en keyifli ortamlarda tüketici ile buluşturmaya özen göstermektedir.

Jimmy Joker Bayilik Şartları

Jimmy Joker bayilik alacak girişimcilerin seçtiği lokasyon konusunda büyük bir hassasiyet sergilemektedir. Jimmy Joker açılacak işletmelerinin bulunduğu şehrin yaşam ve kültür merkezinde bulunmasını talep etmektedir. Cadde konseptlerinde açılacak olan işletmelerin bahçe hariç olmak üzere en az 150 metrekare en çok 600 metrekare alana sahip olması beklenmektedir. Alış veriş merkezlerinde açılacak şubelerin ise en az 100 metrekare en fazla 400 metrekare olması istenilmektedir. Ayrıca Jimmy Joker ülkemizde kapalı alanlarda uygulanmakta olan sigara yasağı nedeni ile açılacak işletmelerinde bahçe konseptinin bulunmasına koşulları arasında yer vermektedir.

Jimmy Joker bayilik alacak girişimcilerinin markayı en iyi şekilde temsil etme yeteneğine sahip olmasını beklemektedir. Bayilerin güvenilirliği yüksek ve % 100 müşteri memnuniyetine önem veren kişiler olması gerekmektedir. Karşılaşılan sorunları çözme yeteneğine sahip olması ve enerjisinin çoğunu işletmesine harcayabilecek olması da aranılan özellikler arasında yer almaktadır.

Jimmy Joker bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak taleplerini markaya iletebilmektedir. Yapılan ön görüşmede markanın franchising sistemi ile ilgili ön bilgilendirme yapılmakta, ön görüşmesi olumlu sonuçlanan adaylar ile yüz yüze görüşme gerçekleştirilmektedir. Bayilik sürecini başlatan ön protokol imzalanarak en uygun lokasyon seçimi bayi adayı ile birlikte gerçekleştirilmektedir. Ardından bayilik sözleşmesi imzalanmakta, mimari proje hazırlanarak inşaat süreci başlatılmaktadır. İnşaat süreci esnasında personel işe alımı yapılarak teorik ve pratik eğitimler verilmekte ve şube açılışa hazır hale getirilmektedir. Markanın operasyon ekibi tarafından şubenin açılışa hazır hale gelmesi için gereken tüm işlemler tamamlandıktan sonra açılış organizasyonuu gerçekleştirilmektedir. 

Jimmy Joker bayilik almak için gereken yatırım bedeli hakkındaki detaylı bilgiler marka yetkililerinden alınabilmektedir. 

Jimmy Joker Bayilik Avantajları

Jimmy Joker bayilik alan girişimciler ortalama kar marjı % 35 olan ve marka bilinirliği yüksek bir isim ile çalışmanın avantajlarından yararlanabilmektedir. Jimmy Joker bayileri bayilik almak için yaptıkları yatırım maliyetini yaklaşık olarak 2 yıl içerisinde geri kazanabilmektedirler. Marka şubelerini yaklaşık olarak altmış gün içerisinde açılışa hazır hale getirmektedir. Geniş ürün yelpazesi, kaliteli ürünleri ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışı sayesinde Jimmy Joker bayileri geniş müşteri kitlelerine hizmet verebilmekte ve kısa sürede sadık müşteri kitlelerini oluşturabilmektedirler. Jimmy Joker reklam çalışmaları ile bayilerinin müşteri potansiyelinin artmasına katkıda bulunmasının yanı sıra bayilik alan girişimcilerinden reklam katılım ücreti de almamaktadır.

Jimmy Joker Bayilik Destekleri

Jimmy Joker bayilik alan girişimcilerine Pazar araştırması, yer seçimi, proje uygulama, reklam, promosyon, ürün tedariği, personel temini, personel eğitimi, denetleme, pazarlama ve işletme sistemi alanlarında destekler sağlamaktadır.

Jimmy Joker Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR