Jag Club Ayakkabı

Jag Club Ayakkabı Bayilik Açıklaması

Jag Club Ayakkabı Bayilik

Jag Club Ayakkabı Bayilik ve Bayilik Şartları1935 yılında temelleri atılan el yapımı ayakkabı üretimi aileden gelen bir mirasa sahip olup, bugün Jag Club haftalık 700 çift kapasitesiyle üç kuşaktır el yapımı, kaliteli, kişiye özel, klasik erkek ayakkabısı ile yoluna devam etmektedir. Dünya’nın belli başlı moda devleri ile de çalışan İtalyan tasarımcıların hazırladığı koleksiyonda her sezon 300’ü aşkın yeni ayakkabı modeli, kaliteli deri, kösele ve uluslararası standartlara uygun el işçiliği üretim ile buluşmaktadır.

 Jag Club Ayakkabı Bayilik ve Bayilik Şartları Tekstil grubu ürünlerimiz çok özel kumaşlardan, sınırlı bir koleksiyon olarak İtalya’da üretilip Jag Club mağazalarında kalite ve zerafet tutkunlarının karşısına çıkmaktadır. Üretiminin %80’ini başta Amerika, İngiltere, İsviçre, Fransa, İtalya olmak üzere çeşitli Avrupa ülkelerine ve Mısır, İran, Lübnan, Yunanistan, Singapur, Çin, Hong Kong, Güney Kore, Güney Afrika Cumhuriyeti, Kanada, Japonya, Hollanda, Danimarka, gibi 35 ülkeye ihraç etmektedir. 

Ürün Hizmet Kapsamı : Ayakkabı 

Bayilik Veren Firma : Jag Club

Firmanın Kuruluş Yılı : 1996 

Bayilik Vermeye Başladığı Yıl : 1996 

Bayilik Sayısı : 1

Bayilik Giriş Bedeli : 10.000 EURO 

Gerekli Ortalama Sermaye : 75.000 EURO

Jag Club Ayakkabı Bayilik Şartları

A ve A+ gelir grubundaki bölgeler hedef bölgelerimizdir. Bu bölgelerde 70 - 100 m2 arası AVM veya alışveriş merkezlerine bayilikler verilecektir.

Jag Club Ayakkabı Bayilik Destekleri

Eğitim, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Proje, Ortak Reklam, Mal Temini, Pazarlama

 

Jag Club Ayakkabı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR