İzmir İnoks

İzmir İnoks Bayilik Açıklaması

İzmir İnoks Bayilik

İzmir İnoks Bayilik Hakkında : Endüstriyel mutfak ve soğutma alanında faaliyette bulunan firmamız İZMİR İNOKS ; Siz değerli müşterilerimizin güveniyle yıllardır “üreticiden tüketiciye“ ilkesiyle anahtar teslimi kaliteli ve ergonomik mutfaklar kurmaktadır. Paslanmaz çelikten ürettiğimiz endüstriyel mutfak ve soğutma ekipmanlarının yanında ithal marka ürünlerle , hazırlıktan pişirmeye , soğutuculardan bulaşık makinalarına, soğuk odadan servis hatlarına kadar komple mutfaklar kuran firmamız, toplu beslenme yapılan tüm tesislerde gerek e-ticaret ile internet üzerinden , gerekse anahtar teslimi proje hizmeti vermektedir. 

İzmir İnoks Endüstriyel Mutfak Bayilik Veriyor FİRMA İSMİ: izmirinoks.com 

BAYİLİK KATEGORİSİ: otel-restaurant-cafe mutfak ekipmanları

KURULUŞ YILI: 2000 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 11

 İzmir İnoks Endüstriyel Mutfak Bayilik Veriyor İşletmenizle ilgili her türlü mutfak ve soğutma projelendirme işleri özenle hazırlanarak İZMİRİNOKS tarafından müşterilerine ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Kaliteli ve ergonomik mutfakları uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla müşterilerine sunan firmamız aracı-bayii olmadan siz tüketicilere daha yakın olmayı amaçlamaktadır. Proje, taahhüt, imalat, montaj konularında daha fazla bilgi ve hizmet için siz değerli müşterilerimizin firmamızla irtibatını beklemekteyiz.

Günlük 850-1000 kişinin ziyaret ettiği www.izmirinoks.com sitemiz aracılığı ile dünya pazarında yerini alan firmamız, Almanya, Avusturya, Avusturalya, Azerbaycan, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Irak, Türkmenistan, Uruguay, Güney Afrika gibi ülkelere gerçekleştirdiği anahtar teslimi proje ve ihraacatlar ile güçlenerek yurtdışı pazarındaki hedeflerini büyütmüştür. Parsiyel ve tır bazında yaptığımız ihraacatlarımızla ürünlerimiz birçok ülke mutfağında yer almaktadır.

İzmir İnoks Bayilik Şartları ve Destekleri

Bölgesinde homeofis çalışabilecek, yeni açılacak restaurant-cafe-lokanta-büfe-otel-kantin vs... işletmelerle bağlantıya geçip yerin A dan Z ye ekipmanlarını verebileceğimiz firmamızla, işletme sahibini tanıştırmak ve bizim ortağımız olarak bölgesinde faaliyet göstermesi. Detay bilgi 0532 450 72 08 hakan bey. 

İzmir İnoks endüstriyel mutfak bayilik destekleri ise EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ ve REKLAM DESTEĞİ verilmektedir.

 

İzmir İnoks Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR