İrfando Dondurma

İrfando Dondurma Bayilik Açıklaması

İrfando Dondurma Bayilik

İrfando Dondurma Bayilik Hakkında : 23 Nisan 1988 yılında Isparta’da kendi işletmesini kurarak faaliyete başlayan işletmeci İrfan Boztepe, 1996 yılında OTTOMAN İRFAN USTA şirketini kurarak kurumsallaşma sürecine girmiştir. İlk kurulduğu yıllardan beri İrfan Usta dondurmaları olarak bilinen markayı hem İRFAN USTA DONDURMALARI hemde İRFANDO DONDURMA olarak tescil ettirmiştir. 

İrfando Dondurma Bayilik ve Bayilik Başvurusu İrfan Usta, çeyrek asra yaklaşan bir süreçte Isparta’da dondurmacılık sektöründe “daha iyiye, en iyiye” sloganı ile her geçen gün başarısını yükselterek Isparta halkının damak tadına katkıda bulunmaktadır. İlk kurulduğu günden bugüne Maraş usulü dondurma üreten İrfan Usta, her geçen kapasitesini artırarak kurmuş olduğu modern ve hijyenik üretim tesisleri sayesinde uluslar arası piyasaya hitap edecek konuma ulaşmıştır. İrfan Usta Dondurmaları Türk Gıda Koleksi Dondurma tebliğine uygun olarak üretilmektedir.

İrfando Dondurma Bayilik Başvurusu

İrfando Dondurma Bayilik Başvurusu yapmak için vermiş olduğum bu İrfando Dondurma Bayilik Başvuru Formu linkten İrfando Dondurma Bayilik Başvurusuyapınız. İrfando Dondurma Bayilik, İrfando Dondurma Bayilik Şartları hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız aşağıda bulunan firma irtibat numaralarından iletişime geçiniz.

 

İrfando Dondurma Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR