Bayilik Açıklaması

IPI Hitachi ve Midea MDV klimaların Bayilik bilgileri

IPI olarak Hitachi ve Midea MDV marka klimaların Türkiye Distribütörüyüz. 1992 yılında kurulan firmamızın 45 bayisi bulunmaktadır.

Bayilik Şartları

Bayinin konumu ve çeşidine göre farklılık göstermektedir. Karşılıklı görüşülecektir. 

klima bayilik İ.P.İ. İç ve Dış Ticaret Paz. Ltd. Şti. eğitimli, deneyimli, tecrübeli teknik kadrosu, Türkiye çapına yayılmış profesyonel bayi ve TSE belgeli yetkili servis ağı ile 1991 yılından beri HITACHI marka Split Sistem Klima Cihazlarının Türkiye Genel Distribütörlüğünü yürütmektedir.2008 yılında bünyesine MDV markası split sistem ve profesyonel sistem cihazlarininda Türkiye distribütörlüğünü katan İPİ ürün portföyünü genişletmiştir. HITACHI ve MDV markalarının Türkiye Genel Distribütörlüğünün yanı sıra deneyimli kadrosuyla mekanik tesisatta proje danışmanlık ve taahüt hizmetleri veren şirketimiz; ısıtma, soğutma, havalandırma, sıhhi tesisat, yangın tesisatı gibi başlıklarda birden cok kurum ve kuruluşlara hizmet vermektedir.

Klimalarimizin kalitesinden ödün vermediğimiz gibi mekanik taahüt projelerimizin ve işçiliğimizin kalitesindende ödün vermiyoruz. HITACHI firması, hem kendi ülkesinde hem de günümüzde sınırların daraldığı uluslararası pazarlarda talep gören, kendisini kanıtlamış bir firmadır.Yıllık 85.3 Milyar $ olan bütçesinin % 7sini "Kaliteli Hizmet" için araştırma ve geliştirme programlarına harcamakta ve 330.000 çalışanıyla dünyanın en büyük 10. sanayi devi konumundadır. Firmamız 2008 yılından beri Çin firma devi Midea Fabrikasında üretilen ve bu fabrikanın profesyonel seriye ismini veren MDV markası Split sistem ve profesyonel sistem cihazlarının Türkiye distribütörlüğünüde bünyesine katmıştır. Profesyonel ekibiyle dünyanın bir numaralı klimalarini sizlerle buluşturan İPİ’ nin kendi bünyesine bağlı Ege Serbest Bölge’de kurulu birde EGETERMDİŞ Tic. Ltd. Şti adlı bir kardeş kuruluşu bulunmaktadir. Serbest bölge depolarından K.K.T.C. , Irak ve diğer ülkere cihaz ihracatını ve sevkiyatını yapmaktadır. 

Bayilik Verdiği Bölgeler
Tüm Türkiye
BAŞVUR