İce King Creamery Dondurma

İce King Creamery Dondurma Bayilik Açıklaması

İce King Creamery Dondurma Bayilik Almak İçin Nedenler

İce Kıng Creamery gıda sektörüne farklı bir soluk getirerek, hem lezzetli hem de sağlıklı gıdayı müşterilerine sunmayı amaç edinmiştir. Etka Grub'un ciddi yatırımlar yaparak sektöre girmesi birçok yatırımcının ilgisini çekmiştir. Her güçteki yatırımcının ilgilenebileceği esnek bir marka olan Ice Kıng Creamery iş ortaklarını ayrı görmeyip kazan kazan politikasıyle her zaman kazandıracaktır.

İce King Creamery Dondurma Bayilik İce King Creamery Dondurma Bayilik Yaptığımız araştırmalarda Dondurma sektörünün Türkiye 'de gelişmekte olduğunu gözlemlemiş bulunuyoruz, ABD'de kişi başı yıllık ortalama dondurma tüketimi 22 lt, Avrupa 'da 18lt, Türkiye' de 2002 yılında 2,5lt iken 2011 yılında yukarıya doğru hızlı bir ivmeyle 8lt ye kadar yükselmiştir üstelik dondurma çeşitlerinin azlığı ve kalitesizliğine rağmen. İşte Ice Kıng Creamery batılı ülkelerde olduğu gibi insanların dondurma kültürünü geliştirmek ve oldukça geniş ürün yelpazesi ile herkesimden müşteriye ulaşabileceğini göstermektir. Yatırımcısına çok kısa bir sürede yatırımını geri kazandıracak ve kendisi ile büyütecek iş fikriyle güven vermektedir. İce King Creamery Dondurma Bayilik

İce King Creamery Dondurma Bayilik Tanıtım

İce King Creamery markası Etka Grup bünyesinde 2011 sonbaharında kurulmuştur. Etka Grup gıda sektöründe ortaklarının tecrübeleri,inanç ve hevesleri ile son derece hızlı ve bir o kadarda emin adımlarla ilerleyen bir marka olacağını göstermektedir. Başkent Ankara'da ilk şubelerini açan İce King Creamery, hitap ettiği kitleyi asla sınırlı tutmayıp 7 den 70 e herkese sağlıklı ve lezzetli yiyecekler sunmayı ve bunları kalite, hijyen ve ulaşılabilirlik prensibi ile geliştirmeyi amaç edinmiştir.

Amerika menşeyli soğuk taş üzerinde karışık ve taze dondurmayı, acemice değil profesyonel kadrosu ile müşterilerine sunmayı istemektedir.Bizler müşterilerimiz ile geleceği daha mutlu ve yaşanılabilir, sağlıklı ve güzel hale getirme amacına sahibiz. Her şubemiz bir, her çalışanımız aynı şekilde saygılı ve iş ortağımız önce sağlık diyerek tek konsept ve tek amaç için Türkiye ile başlayarak markamızı bütün dünyaya yaymak istiyoruz. Branşlarında uzman ve bu işe inanan ve azimli 6 ortak tarafından kurulan Etka Grup göz bebeği İce King Creamery markası ile önce sağlıklı besinler sunmak sonra ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla yola çıkmış ve müşterilerini emrinde samimi bir çatı oluşturmuştur.

 

İce King Creamery Dondurma Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR