Hummel

Hummel Bayilik Açıklaması

Hummel Almancada "yabanarısı" demektir. Yabanarısı tombul ve küçük kanatlı bir arıdır. Vücut yapısından dolayı da uçamaz, sadece zıplaya zıplaya havalanır ve havada yaptığı garip hareketlerle uçuyormuş gibi görünür. Hikayenin temeli de işte budur.

Hummel Hakkında : Alman bir ayakkabı yapımcısı olan Albert Messmer, yağmurlu bir havada, futbol oynayanları izliyordu. O zamanlar normal spor aykkabılarıyla futbol oynanırdı. Zemin kaygan olduğundan ve ayakkabıları kaydığından, fubolcular zıplaya zıplaya havalanıyordu.

Tıpkı yabanarıları gibi. Messmer, düşündü ve futbolcular yere sağlam bassınlar diye, yaptığı spor ayakkabılarının altına tahta parçaları çakarak dünyanın ilk kramponlarını yaptı ve yarattığı markaya "hummel", yani "yabanarısı" adını verdi.  Hummel Bayilik Hummel markası 1923'te kurulmuştur. Dünyadaki en eski takım sporları markalarından birisi olarak hummel, 1923'ten bu yana benzersiz bir güvenilirlik, uyumluluk ve karakter ortaya koymuştur.

Hummel, ilk kurulduğu tarihten itibaren, başta futbol ve hentbol olmak üzere, takım sporları alanında uzmanlaşmıştır. Spor hep hummel'ın merkezinde yer almıştır. Koleksiyonlarında sportif tasarım her zaman vardır. Hummel, Thornico adlı dev şirketler grubunun bir parçasıdır. Merkez ofisi Danimarka'nın Aarhus şehrinde bulunan şirket, Stadil Ailesi tarafından yönetiliyor.

Şirket başkanı Christian Stadil'dir. İngiltere, İtalya, Fransa, İsviçre, Almanya, Kanada, Japonya gibi toplam 40 ülkede 150 mağaza ve binlerce satış noktasıyla hizmet veren hummel, Jennifer Lopez, Paris Hilton, Ashlee Simpson, Carmen Electra, Jessica Simpson, Lisa Marie Presley, Justin Timberlake, Jon Bon Jovi, Robbie Williams, Maxi Jazz, Melanie C, No Doubt, Nelly Furtado, Pink, Anna Vissi gibi birçok ünlünün tercihi. Hummel'ın yaratıcıları markayı, "Biz sınıfın yaramaz çocuğuyuz, her zaman farklıyız ve çılgınız. Kendini yenilemek isteyenlere heyecan ve enerji veriyoruz" diye anlatıyor. 

Hummel Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR