Hotel For Masc

Hotel For MASC Bayilik Açıklaması

Hotel For MASC Otelcilik Otomasyonları Bayilik

Hotel ForMASC Otelcilik Otomasyonları Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: 2016 Yılının Başlarında For MASC Ailesi ART Yazılım İle Vizyon ve Misyon Ortaklığında Bulunarak Otelcilik Otomasyonlarının Sistemsel Yanlışlıklarından Doğan ve Toplum Huzurunu Tehdit Eden Husularını ve Eksiklerini Gidermek Amacıyla Hotel For MASC'ı Oluşturmuşlardır. For MASC ve ART Yazılım Ailesi Tarafından Oluşturulan Hotel For MASC ile Otel İşletmelerinin Polis Merkezlerine 24 Saatte Bir Kez Bildirmek de Zorunlu Oldukları Konaklayanlar Listesi Kimseye İhtiyaç Duyulmadan İlgili Makamlara Anlık Olarak Bildirilir. 

Hotel For MASC Otelcilik Otomasyonları Bayilik Konusudur. 

 Hotel For MASC Otelcilik Otomasyonları Bayilik ve Bayilik Şartları Hotel For MASC İle Polis Merkezlerine Anlık Olarak Bildirilen Otomatik Polis İle Toplumsal Huzurun Sağlanmasında Polis Tarafından Aranan Kimselerin Oteller de Kalarak Toplum Sağlığını Tehdit Etmesi Anlık Olarak Engellenmiş Olmaktadır. For MASC ve ART Yazılımın Beraber Geliştirdiği Hotel For MASC'ın Hizmetlerinden Olan Otomatik Polis Raporları ve Otomatik Raporlayıcı'nın İsim ve Patent Hakları Tarafımızca Alınmıştır. 

Firma ismi: Hotel For MASC Bayi - Franchise Şube Sayısı: 2 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama

Hotel For MASC Otelcilik Otomasyonları Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Otellere Otomasyon Tanıtımını ve Satısını Yapabilecek Ekibe Sahip Olan Tüm Çalışma Arkadasları İle Antlaşma Sağlanabilir. Hotel For MASC’ın Otellere Kullanım Ücreti 300 Euro +KDV dir. 

Hotel For MASC’ın Bayilik ve Paten Hakları 2,500 Tl dir. Lisansız Kullanımının Hukuki Cezası 15,000 TL’dir.

 

Hotel For MASC Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR