Hogg Giyim Bayilik

Hogg Giyim Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: HOGG merkez Fransa olmak üzere dünya üzerinde birçok ülkede bulunan Jennyfer logosu ile faaliyetlerini sürdüren Fast-Fashion markasıdır. 2015 yılı itibari ile Türkiye çalışmalarına başlayan Hogg burada geniş kitleleri hedeflemektedir. 

Firma ismi: HOGG MAĞAZACILIK AŞ Bayi - Franchise Şube Sayısı: 1965 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

Hogg Giyim Bayilik Şartları

Hogg Giyim Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: HOGG iş stratejileri çerçevesinde yeni mağaza açılacak lokasyonlar belirlenerek franchise ve master franchise anlaşmaları yapılmaktadır. Yatırım aşamasında aşağıdaki konular ile ilgili ihtiyaç duyulan tüm destek sunulacaktır. – Zaman ve maliyet fizibiliteleri yapılır. – Mağazanın işletilmesi için gerekli tüm eğitim HOGG tarafından verilir. – HOGG girişimcisine, marka, altyapı ve sistem kurulumu hakkında tüm Know-How aktarılır. – Mağazanın mimari tasarımı ve dekorasyonu planlanır ve uygulamaya alınır. – Personel seçimi desteği verilir.

HOGG Mağaza Standartları: – Alışveriş merkezlerinin tekstil perakende katında veya ana caddeler üzerinde, alışveriş trafiğinin yoğun olduğu arter’de yer alması ve HOGG’un onayından geçmesi – 250 m2 ve üzerinde brüt alanı bulunması ve bu alanın %10 büyüklüğünde depo alanına sahip olması – Minimum 10 metre cephesinin olması – Miminum 3 metre tavan yüksekliğine sahip olması – HOGG kurum kimliğine ve mağazacılık operasyonuna uygun olması.

HOGG Franchise talep eden kişi veya kurumlarda aranan özellikler: – Mağazacılık ve perakende tekstil ürünleri satışında tecrübeli olması – Sürekliliği sağlayacak, kurumsal kadroları oluşturacak alt yapıya sahip olması – Güçlü finansal yapı.

HOGG Giyim Yatırım Maliyeti: Türkiye’de gerçekleşen yaklaşık dekorasyon maliyeti 450€/m2 Mağaza m2 sine gore belirlenen mağazacılık donanımları (askı, manken, bilgi işlem sistemi vs…) yukarıda belirtilen tutara dahil değildir.

HOGG Bayilik Katılım Bedeli: – Mağazanın taşıdığı stok hacmi, ürün dönüş hızı, yatırım büyüklüğü ve lokasyonun özel koşullarına göre belirlenmektedir. – Banka Teminat mektubu verilmesi Yukarıda belirtilmekte olan ticari koşullar ülkeden ülkeye farklılık gösterebilmektedir.