Hitit Çiğköfte

Hitit Çiğköfte Bayilik Açıklaması

Hitit Çiğköfte Bayilik

Hitit Çiğköfte Bayilik Hakkında : HİTİT, tamamı bitkisel, hiçbir katkı malzemesi kullanmadan, üretiminden itibaren takip ederek tedarik ettiği tamamen doğal ve seçkin malzemelerden HACCP ve HELAL sertifikalarına sahip merkezinde üretilen ayrıcalıklı çiğköfte markasıdır. 

Hitit Çiğ Köfte Bayilik ve Bayilik Şartları

HİTİTperakende ve HİTİTkurumsal olmak üzere iki kanaldan ürünlerini satışa sunmaktadır. HİTİTperakende franchise ve bayilik sistemiyle en doğal hali ile ürünlerini tüketicisine sunmaktadır. HİTİTkurumsal Otel, Okul ve etkinliklerde toplu alımlardan sertifikalı üretimini uygun fiyat ve kalite sandartı ile kurumsal müşterine sunmaktadır. HİTİT’nin üç çeşit ürünü bulunmaktadır. 

vejeteryanHİTİT : Tarihteki anlamını kaybetmeden, etsiz ve etsuyu gibi katkı maddeler kullanılmadan HACCP ve HELAL sertifikalı üretim tesislerinde hazırlanmakta. 

organikHİTİT : Tamamen organik sertifikalı ürünlerden, AB standartlarında HACCP ve HELAL sertifikalarının yanı sıra Biobel organik sertifikası alarak standartlarını tescillemiştir. 

etliHİTİT : Kişiye özel olarak üretilen geleneksel etli çiğköfte kendine has sunumu ve lezzetiyle HİTİT restorantlarında sunulmaktadır. 

Hitit Çiğköfte Bayilik ve Bayilik Şartları 

FİRMA İSMİ: HİTİT ÇİĞKÖGTE 

BAYİLİK KATEGORİSİ:ÇİĞKÖFTE BAYİLİĞİ 

KURULUŞ YILI: 2004 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 75

Hitit Çiğköfte Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: 

• HİTİT çiğköftesinin doğallığı, lezzeti ve başarısının yanında uygun bayilik şartları.

• Kurulduğu günden bu yana bayii ağını franchising sistemi çerçevesinde başarıyla genişletti.

• Yapmış olduğu anlaşmalara harfiyyen uyması ve vizyonu çerçevesinde kısa sürede dikkat çeken HİTİT franchising standartlarını korumasıylada öne çıkmaktadır.

• HİTİT, beklentilerinize ve bütçelerinize göre farklı yatırım seçenekleri sunarak girişiminiz için en doğru adımı atmanıza imkan tanıyor. HİTİT, aynı ilçe veya semtte yeni başvuru olduğu takdirde var olan franchising yetkilisinin yazılı onayı ve rızası dahilinde yeni anlaşma yapmasıylada etik kurallara uymasıylada biliniyor.

Hitit Çiğköfte Bayilik Destekleri

BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ, FİNANSAL DESTEK.

 

Hitit Çiğköfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR