Hertz Rent A Car Bayilik

rent a car bayilikHertz Rent a acar (Araç Kiralama) Bayiliği Hakkında : Dünyanın lider araç kiralama markası Hertz 150'den fazla ülkede 7000'den fazla ofisi ile hizmet vermektedir. Hertz markası 175 ülkede 8000 ofisi ile dünyanın en geniş oto kiralama operasyonuna sahiptir. Şirketimiz Türkiye genelinde rent a car hizmetleri vermek üzere şube ağını sürekli olarak genişletmektedir. İhtiyaç durumuna göre bayilik verilen bölgeler olabilmektedir.

Hertz Hakkında Sık sorulan sorular

Araç kiralayabilmek için sürücü belgesi ve kiralama yaşı sınırlamaları nelerdir? En az 5 yıl geçerli sürücü belgesine sahip olmak ve en az 25 yaşında olma koşulları aranır.

En az araç kiralama süresi nedir ? En az kiralama süresi 24 saatir.

Uzun süreli kiralama koşulları nelerdir ? 30 gün ve üzeri araç kiralama .

Sigorta çeşitleri ve kapsamları nelerdir ? Sigortaların geçerlilikleri, Trafik kaza, Hırsızlık ve Akol raporlarının ibraz edilmemesi ve/veya aracın alkol, uyuşturucu etkisi altında kullanılması ve/veya yasal hız sınırlarının aşılması halinde kendiliğinden ortadan kalkar. Cam, ayna ve far kırılması, lastiklerin yarılması ile kullanım hatalarından doğacak zararlar, sigorta kapsamı dışında tutulmuştur.

Sigorta Çeşitleri : - CDW(Hasar güvencesi) - TP (Hırsızlık güvencesi) - PAI (Kişisel Kaza güvencesi) - LIS (Yükümlülüğü Artırma güvencesi) Kiraladığım aracı benden başka biri kullanabilir mi ? Hertz aracını kiralayan dışındaki 3. şahısların kullanımları, ancak sürücü belgesi ve kimlik belgelerinin Hertz yetkilisi tarafından kira sözleşmesine kaydı halinde mümkündür.

Ödeme şekilleri nedir ? Ödemeler geçerlilikleri Hertz tarafından kabul edilen kredi kartlarıyla yapılabilir. Seçilen ödeme türüne bakılmaksızın, yaklaşık kira bedeli araç teslimi sırasında tahsil edilecek, kesin hesaplama kira bitiminde yapılacaktır. Kira bedeline ek olarak kredi kartından araç grubuna göre değişen tutarlarda depozit amaçlı provizyon alınır.

Ek Hizmetleriniz nelerdir ? - GPS(Navigasyon cihazı) : Rezervasyon esnasında talep edilmesi halinde günlük karşılığında temin edilir. - KGS kartı : Rezervasyon esnasında talep edilmesi halinde  karşılığında temin edilir. - Bebek Koltuğu : Rezervasyon sırasında istenilmesi halinde ek ücret karşılığında sağlanabilir. - Port Bagaj : Kiralamadan en az 24 saat önce haber verilmesi halinde ek ücret karşılığında sağlanabilir. - Şoförlü Kiralama Hizmeti : İstendiği takdirde Hertz istasyonlarının bulunduğu merkezlerde sürücü hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmet karşılığında, günlük ücret alınmaktadır. Yabancı dil bilen sürücüler için bu ücret dur. - Tek yönlü Kiralama : Kiralanan aracın Hertz istasyonunun bulunduğu başka bir merkezde bırakılması halinde tek yön ücreti doğmaktadır. - Teslim ve Bırakma : Hertz istasyonlarının bulundukları merkezlerde istenilen yere araç teslimi ve / veya bırakılması  Euro karşılığında sağlanmaktadır. Hertz istasyonlarının bulunmadığı yerlerde km başına  Euro hesaplanır.