Herdil Eğitim Seti

HerDil Eğitim Seti Bayilik Açıklaması

HerDil Eğitim Seti Bayilik

HerDil Eğitim Seti Bayilik Hakkında Firma Tanıtım Yazısıdır: Yabancı dil eğitim, web sayfası satış ve pazarlaması konularını içerir. Kayran Grup Bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir. İnşaat, Otelcilik ve Pazarlama alanlarında kendini ıspatlamış olan Kayran Grup, Ülkeye faydalı olabilecek konulara da el atmaya devam etmekdir. Yabancı dil alanındaki fakedilir eksikliklerin bir nebze olsun kapanması için HerDil olarak bu alanda da hizmet vermeye devam etmekdedir.

 HerDil Eğitim Seti Bayilik ve Bayilik Bilgileri Transparent Language sistemi Türkiye’de, Herdil tarafından Türkiye’ye özel bir fiyatla satılmaktadır. Sistemi satın aldıktan sonra cep telefonunuzdan ya da tabletten de kullanabilirsiniz. 

Transparent Language Amerikan Dijital Yabancı Dil Eğitim Sistemi

  • 80+ Farklı Dilin günlük konuşmaya yönelik eğitimi dijital olarak sağlıyor.
  • 80+ dil tek bir paket yazılım, web uygulaması olarak sunuluyor.
  • Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar üzerinden 1 YIL sınırsız olarak kullanılıyor.

İngilizce özellikleri şu şekildedir: 2300’den fazla kelimenin Türkçe Anlamı, Telaffuzu, Cümle İçinde Kullanımı 1500’den fazla İş İngilizcesi’ne Yönelik Kelimenin Türkçe Anlamı, Telaffuzu, Cümle İçinde Kullanımı Bunların yanında günlük kalıplar ya da diyaloglar şeklinde; Beginner (Temel) Seviye Dersler : 11 Ünite 33 Ders Intermediate (Orta-İleri) Seviye 10 Ünite 39 Ders : Sadece bazı dillerde Intermediate seviye mevcuttur.

HerDil Eğitim Seti Bayilik Bilgileri

Firma ismi: Kayran Grup Bayi - Franchise Şube Sayısı: 11 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Bölgesel olarak saha satışı yapılması.

 

HerDil Eğitim Seti Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR