Global Haberleşme

Global Haberleşme Bayilik Açıklaması

Global Haberleşme Bayilik

Global Haberleşme Bayilik Hakkında : Global haberleşme A.Ş. Bilgi teknolojleri uzmanlarınca kurulmuş güçlü alt yapısa sahip bir yeni nesil operatördür.  

Global Haberleşme Bayilik ve Bayilik Şartları TOPLU SMS alanında uzman ve tecrübesi tartışılmayacak kadrosu ile hem teknik anlamda hem satış anlamında tam destek ve kaliteli alt yapı ile hizmet almak isteyenlerin tercih ettiği firmadır. 

Kullanıcı dostu arayüz : SMS gönderim panellerimiz tamamen sizleri düşünerek hazırlanmıştır. Her türlü Toplu SMS çeşitini yollayabileceğiniz ortamlar sunulmuştur. 

Web Panel : Web panelimize internetin olduğu her noktadan doğrudan ulaşabilirsiniz. Responsive tasarımlarımız ile cep telefonunuzdan dahi bağlanarak istediğiniz kişi veya gruplara SMS gönderebilirsiniz.

 FİRMA İSMİ: Global Haberleşme A.Ş 

BAYİLİK KATEGORİSİ:İletişim 

KURULUŞ YILI: 2014 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 36

Global Haberleşme Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Bayi olmak için bilgisayar kullanmayı bilmek, çevresi geniş olmak, pazarlama kriterlerinde tecrübeye sahip olmak gerekmektedir. Yatırım maliyeti 100 TL olup domain tahsis, hosting ve web site ile paneller verilmektedir, diğer reklam kanalları bayiye aittir. Bayilik verilen iller büyük şehir ise 10 adet, diğer şehirlerde ise 3 adetle sınırlıdır. Bayi minimum 500 bin adet toplu sms satışı yapmalıdır. 

BAYİLİK DESTEKLERİ: BÖLGE KORUMASI.

Global Haberleşme Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR