Gencecix Mobilya

Gencecix Mobilya Bayilik Açıklaması

Gencecix Mobilya Bayilik

 Gencecix Bayilik ve Bayilik İletişimGencecix Mobilya Bayilik Hakkında : 2006 yılında; gençlerin enerji dolu yaşamlarını odalarına da yansıtacağını düşünerek ve Gencecix ismini markamız olarak benimseyerek gençler ve bebekler için mobilya üretimine başladık. Türkiye'de ve Dünya'da gençlerin ürünlerimizle birlikte oluşturdukları enerji dolu odalarında ve mekanlarında en güzel anlarını paylaşmak istiyoruz.Biz;ismimiz gibi çok genç olmamıza rağmen; sistemimizi kalitemizi ispatlayarak dünya pazarında 15 farklı ülkeye ihracat yapmaktayız.

Arkamızın, yükselen kalitemiz ve rekabetçi fiyat politikamız ile dünya pazarında ön sıralarda yer alması için basamakları hızlı bir şekilde atlamaktayız.Sizi enerji dolu yaşamları süsleyen ve paylaştıran ürünlerimizi www.gencecix.com adresinden incelemeye davet ediyoruz. 

Gencecix Bayilik Gencecix Mobilya Ürünleri, alanında uzman ve genç takım arkadaşlarımız ile birlikte kaliteli ve en hızlı bir şekilde üretilip sizlere teslim edilir. Ürünlerimizi insan sağlığı için zararlı kimyasallar içermediğini belirten E1 sertifikalı, suntalemden imal etmekteyiz. Ayrıca Gencecix Mobilya ürünlerinin tamamı 3 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Kalite, Hizmet ve fiyat politikamızla uluslararası piyasalarda da ön plana çıkan firmamız ile irtibat kurmanızı bekler, başarılı iş birlikteliğimizin başlangıcı olmasını ümit eder, anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz. 

Gencecix Mobilya Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR