Gebe

GeBe Bayilik Açıklaması

GeBe Bayi ve Franchise Sistemi

Türkiye’de ilk defa AVM bünyesinde mağaza açarak hamile giyim sektörüne öncülük eden GeBe mağazacılık, kurumsal yapısının verdiği öz güven ve mağazacılık alanındaki tecrübe ile bayilik ağını geliştiriyor. BAYİ ve FRANCHISE olarak iki ana kategoride bayilik ağını geliştirmekte olan GeBe bu gelişimini sürdürürken toptan satış ilkeleriyle bayilerini ve satış noktalarını sürekli ileri taşımayı hedefliyor. Gebe Bayilik

GeBe Bayilik

Hali hazırda mağazası olup içinde GeBe ürünlerine yer vermek isteyen perakendecilerdir. Satış koordinasyon ekibi bu noktada incelemelerde bulunarak satış potansiyeli ve markanın mağaza içi konumlandırmasını yapar. Bayilik alanın verimliliğini arttıracak bilgilendirmeler, ürün eğitimi, personel eğitimi ve görsel düzenleme ile belli bir sözleşme çerçevesinde çalışma gerçekleştirilir.

GeBe FRANCHISE

GeBe zincirine katılın...GeBe ile dünyaya açılın...Dinamik bir kişiliğiniz var, ticaretten anlıyorsunuz, çağdaş ve zevkli bir işle uğraşarak kazanç sağlamak istiyorsunuz. Hızla değişen ve gelişen iş dünyasında, kendinizi sürekli yenilerek farklı olmayı arzuluyorsunuz. Size GeBe Franchise Zincirine katılmayı ve GeBe ile dünyaya açılmayı öneriyoruz.

  • GeBe Stratejisi
  • GeBe Konsepti
  • GeBe Kolleksiyonu
  • Ürün Seçimi ve Sipariş
  • GeBe Katalogu ve Reklam
  • GeBe Mağazası
  • Çalışma Şekli
  • Franchise Alıcılarına Ne Sağlıyoruz ?
  • Franchise Alıcılarından Ne Bekliyoruz ?

 

GeBe Hakkında Bilgiler

1986 Dünyanın önde gelen markalarına koleksiyon ve ürün imalatı yaparak ticari faaliyetine başlayan ABT, ilk günkü heyecanını yeni vizyonlarla tazeliyor. Bu tazelikle 45 ülkeye ihracat yapan kurumsal bir firma oluyor. 2005 ABT Grubu, yılların verdiği üretim ve koleksiyon tecrübesini profesyonel ekibiyle birleştirerek GeBe markasını kuruyor. 2006 Türkiye’de bir alışveriş merkezindeki ilk hamile giyim mağazasını GeBe açar.

Bu mağaza İstanbul Cevahir AVM’dedir. Hemen arkasından açılan İstanbul Carousel mağazası markaya olan ilgiyi gittikçe arttırıyor. 2007 GeBe İstanbul dışında ilk mağazasını Ankara Cepa Alışveriş Merkezi’nde açarken tüm medya mecralarında verdiği reklamlar ve geliştirdiği müşteri ilişkileriyle annelerin doğum sonrası bebeklerini getirdikleri sıcacık mağazalarını arttırmış oluyor. 2008 GeBe marka konumlandırmasını geniş yelpazeye yönelik tasarlayarak hamile bayanlara özel ürün geliştirmelerini yapıyor. Türkiye’ye ilk defa "esprili t-shırt" anlayışını getiren GeBe farklı konseptiyle tüm hamile bayanların tercihi olmaya başlıyor.

Yine aynı yıl Agora Alışveriş Merkezi’nde görkemli bir açılışla İzmirlilere merhaba diyen GeBe yurt dışından gelen müşterilerin de ilgi odağı oluyor. İstanbul’da Palladium Alışveriş Merkezi’nde açılan bir diğer mağazasıyla zincir mağazacılık konusundaki deneyimini geliştiriyor. 2009 GeBe, Türkiye ve Dünya’da konseptini ve marka bilincini taşıyacak bayilik ağını kurmak üzere harekete geçiyor. Yine aynı yıl içinde açtığı İstanbul Forum mağazası ile müşterilerinin ilgi ve beğenisini kazanıyor. 2010 İnternet ve sanal dünyanın hızla geliştiği günümüzde GeBe; mevcut web sitesini online alışverişi kolaylaştıracak şekilde düzenler.

www.e-gebe.com online hamile giyim alışveriş sitesi ile GeBe markasını Türkiye'nin her noktasındaki anne adayları ile buluşturmaya başlar. İnternet pazarlama, e-satış ve sosyal medya kanalları sayesinde, anne adayları ile tüm trendleri ve koleksiyon aşamalarını online olarak paylaşır. 2010 yılı itibariyle GeBe ürünleri Türkiye’de bayilik sisteminde de kendine yer bulmaya başlar. 2011 GeBe, Türkiye’de Kayseri mağazasını açarken dünyanın farklı ülkelerinde de müşterileriyle buluşmaya başlıyor.

Yurtdışından toptan alım yapan firmaların da beğenisini kazanan koleksiyonuyla GeBe operasyonları global bir görüntü alır. 2012 Yılında GeBe İstanbul Anadolu Yakasında Buyaka AVM, İstanbul Avrupa Yakasında ise Marmarapark AVM’de mağazalar açar. Bu yıl GeBe, Bursalı anne adaylarına da "merhaba" der ve Bursa’nın en prestijli Alışveriş Merkezi Korupark AVM’de mağaza açar. Marka, sahip olduğu mağaza karmasıyla organize mağazacılıkta lider pozisyonunu perçinler.

 

GeBe Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR