Galvanni Giyim

Galvanni Giyim Bayilik Açıklaması

Galvanni Giyim Bayilik

Galvanni Giyim Bayilik Hakkında : Galvanni, konsept mağazacılık konusundaki kurumsal çözümlemelerde, samimiyet ve güvenini bir arada tutarak küresel boyutta tanınmış bir marka olmayı hedeflemiştir. Müşteri ve çalışan mutluluğunu temel ilke olarak benimseyen Galvanni misyonu, partnerleri ile birlikte geniş kapsamlı memnuniyete dayalı hizmet anlayışı çerçevesinde nihai tüketicinin birinci tercihi olmayı sağlamaktır. 

Galvanni Giyim Bayilik ve Bayilik BaşvurusuGalvanni, konsept mağazacılık anlayışı, müşteri memnuniyeti odaklı görsel kalitesi yüksek, sıcak ve samimi ortamlarda hizmet veren yaklaşımları içermektedir. Nihai tüketici ile arasında marka sadakati oluşturmaya yönelik bu yaklaşımlar çerçevesinde Galvanni, beş kıtada kaliteli ve rahat alış-verişi öncelik olarak gören konsept mağazalar açmakta ve bayilikler vermektedir. Galvanni Markası’nın, müşterilerin rahat ve keyifli alışveriş yapabileceği mekânların oluşturulmasına yönelik estetik ve kaliteye önem veren anlayışı, RBK Tekstil firmasının güvenilirliği ile birleşerek, konsept mağazacılık kalitesini en üst noktada tutmaya büyük özen göstermektedir. RBK Tekstil firmasının, 2012 Yılında İtalyan Galvanni markasını satın alması Türk hazır giyim sektöründe önemli bir kilometre taşı olmuştur. 2013 yılında 40. yılını kutlayan Polo Efsane Markası olarak bilinen Galvanni, Türkiye’nin gelişen global tekstil endüstrisi içerisinde bir Türk markası olarak önemli bir yere sahiptir.

Galvanni Markası perakende, toptan ve on-line satış ağı ile müşterisiyle buluşmaktadır. RBK tekstil, “Romano Botta” markasının sahibi Kanpak Tekstil tarafından kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren hızlı şekilde büyüyerek küresel sportif marin, polo ve basic giyim sektöründe ilkleri gerçekleştirme misyonuna sahip bir tekstil firması olan RBK Tekstil, vizyoner yapısı ile de birçok ilk’e imza atmıştır. Galvanni ürünleri, el işçiliği yoğun olan polo t-shirt’lerde uzmanlaşmış casual-lux tarzı ile dünya çapındaki polo yatçılık ve golf gibi spor oyuncularının ilk seçimi olmuştur.

Galvanni Giyim Bayilik Başvurusu

Galvanni Giyim Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimci yada yatırımcılar vermiş olduğum bu Galvanni Giyim Bayilik Başvuru Formu linkten Galvanni Giyim Bayilik Başvurusu yapabilirsiniz. Galvanni Giyim Bayilik, Galvanni Giyim Bayilik Şartlarıhakkında detaylı bilgi edinmek için ise aşağıdaki iletişim bilgilerinden firma ile irtibat kurabilirsiniz.

 

Galvanni Giyim Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR