Frango Döner

Frango Döner Bayilik Açıklaması

Frango Döner Bayilik

Frango Döner Bayilik Hakkında : Aslında herşey bir Amerikan rüyası tadında başladı. Biz Frango'cular öğrencilik döneminde work and travel için gittiğimiz ABD'de parasız kaldık ve en yakın restoranda çalışmaya başladık. Bu mecburiyet zamanla bir hobiye döndü ve gittiğimiz her ülkenin mutfağında hayranlık uyandıran tatlar yakalamaya başladık. 

 Frango Döner Bayilik ve Bayilik SistemiDiplomalı dönerciler olarak 2012 yılının Eylül ayında profesyonel çalışma yaşamını bir kenara bırakıp dünyanın dört bir yanında edindiğimiz yemek kültürünü Türk mutfağı ile harmanlayarak sizlerle paylaşmaya karar verdik. İstanbul'un kalbinde kapılarını açan Frango'yu kurarken çocukluk hayallerimizi büyütmeyi, büyütürken de yemek yemeyi sevenleri mutlu etmeyi amaçladık. Biz Frango'da sizlere Türk mutfağının vazgeçilmezi olan döneri özenle seçilmiş dünya lezzetleri ile birlikte kendine özgü bir tarzla sunuyoruz.

Yemek yemeyi seven herkesi, Daha İyi Döner'i tatmak ve heyecanımızı paylaşmak üzere Frango'ya davet ediyoruz. Her şey rüya tadında başladı demiştik, Frangocular sayesinde her şey rüya tadında devam ediyor. Frango Ailesi, heyecanımızı paylaşan girişimcilerle büyüyor.

Frango Döner Bayilik Sistemi

  1. Düşük yatırım maliyeti ve yüksek karlı gelir modeli,
  2. Yenilikçi ürünler ve özgün konsept ile eşsiz bir müşteri deneyimi,
  3. Ortak mutfak ve tedarik sistemi sayesinde minimum gider ve değişmeyen muhteşem lezzet,
  4. Sürekli çalışan eğitimi ve işletme desteği,
  5. Franchiseler için hazırlanan ve tüm operasyonel ayrıntıları içeren Frango Restoran İşletim Kılavuzu,
  6. Kazan kazan ilkesi üzerine kurulmuş özgün franchise sistemi.

Siz de Frango Ailesinin bir parçası olmak ve karlı bir yatırım yapmak istiyorsanız bize aşağıdaki telefon numarasından veya e-mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Frango Döner Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR