Frango Döner

Gıda Sektörünün En Karlı Alanlarından Döner Sektöründe Hizmet Veren Frango Döner Bayilik Başvurularını Kabul Ediyor.

Frango Döner Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Markamızın yatırım 250.000 – 500.000 TL arasındadır, detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Frango Döner Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Frango Döner Bayilik Şartları

Müşteri Memnuniyetini önemsemek
Marka Kriterlerini Karşılayan Restoran Bulmak
Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olmak
Ekip çalışmasına Yatkın Olmak

Frango Döner Bayilik Açıklaması

Frango Döner Bayilik

2012 yılında kurduğumuz Frango Döner ile Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan döneri, dünya lezzetleri ile birlikte kendine özgü bir tarzla sunmayı amaçlıyoruz. Restoranlarımız “fast casual dining” konseptinde olup, müşterilerimizin kendilerini mutlu hissedebileceği şık, modern, temiz ortamlarda sağlıklı ve lezzetli ürünlerimizi en ekonomik fiyatlar ile kendilerine sunuyoruz. Et ve tavuk dönere yer verdiğimiz menülerimizdeki ürünlerimizi müşterilerimizin damak tadına göre lezzetli ve benzersiz soslarımızla zenginleştiriyoruz. Ayrıca servis esnasında yan ürünlerimizi de kullanarak menülerimizi daha cazip hale getiriyor ve farklı damak tadlarına uygun lezzetlerimizle dikkat çekiyoruz.

Frango Döner Bayilik Şartları

Frango Döner bayilik almak isteyen genç girişimci adaylar ile çalışarak bayilik ağımızı ve hizmet verdiğimiz müşteri kitlesini genişletmek istiyoruz. Bayilik almak isteyen girişimcilerimiz taleplerini telefon ya da e-mail aracılığı ile iletebiliyorlar. Yapılması gereken yatırım miktarı ve isim hakkı bedeli gibi konularda bilgi almak için de e-mail adresimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebiliyorlar. Bayilik yatırım tutarımız 250.000 TL – 500.000 TL arasında değişiklik gösteriyor ve bunda açılacak işletmelerimizin metrekare büyüklüğü de etkili oluyor. Bayilik alan girişimcilerimizin işletmelerinden % 4 oranında kardan pay alıyoruz. 

Açılacak işletmelerimizin en az 60 metrekare alana sahip olmasını ve işlek caddelerde konumlandırılmasını istiyoruz. 

Frango Döner Bayilik Avantajları

Frango Döner bayilik alan girişimcilerimiz markamızın düşük yatırım maliyetinden ve yüksek karlı gelir modelinden yararlanabiliyorlar. Yenilikçi ürünlerimizi ve özgün konsepti ile eşsiz bir müşteri deneyimi yaşatabiliyorlar. Ortak mutfak ve tedarik sistemimiz bayilik alan girişimcilerimizin değişmeyen muhteşem lezzetlerimizi en düşük giderlerle müşterilerine ulaştırmasına imkan veriyor. Sürekli çalışan eğitimlerimiz ve işletme desteklerimizle bayilik alan işletmelerimizin hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyeti düzeylerini artırmayı hedefliyoruz. Frango Döner bayilik alan girişimcilerimize işletmelerinde uygulamakla yükümlü oldukları tüm operasyonel ayrıntıların yer aldığı Frango Restoran İşletim Kılavuzu’nu veriyor ve karşılaştıkları farklı durumlarda ikilemde kalmadan izleyecekleri politikaları belirlemelerini sağlıyoruz. Kazan kazan ilkesi temeline oturttuğumuz özgün franchise sistemimiz sayesinde markamızdan bayilik alan girişimcilerimiz minimum riskle maksimum kazanca ulaşabilecekleri kendi işletmelerine sahip olma fırsatını yakalıyorlar. 

Yatırımcılarımıza franchising sistemimiz ile marka kullanım hakkını vermemizin yanı sıra; sektördeki tecrübelerimizi de aktarıyor tüm aşamalarda karşılaşabilecekleri sorunlar konusunda yol gösterici ve çözümleyici bir duruş sergiliyoruz. Lezzetimiz, kalitemiz ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir marka olmamız nedeni ile gıda sektörü içerisindeki yerini çoktan sağlamlaştırmış olan firmamız, şimdiden kemikleşmiş bir müşteri kitlesine hitap ediyor. Bunun yanı sıra artan restoran sayımız ve kaliteden ödün vermeyen çizgimiz sayesinde, Frango Döner bayilik alan girişimcilerimiz her geçen gün potansiyel müşterileri ile tanışmaya ve karlı bir işletme olmaya devam ediyorlar.

Frango Döner Bayilik Destekleri

Frango Döner bayilik alan girişimcilerimize proje eğitimi, pazarlama eğitimi, personel eğitimi veriyor; isteğe bağlı olarak mağazaları için de anahtar teslim kurulum hizmeti sağlıyoruz. Ayrıca reklam – tanıtım ve yer seçimi destekleri de sunuyoruz.

Markamızdan bayilik alan işletmelerimizi periyodik olarak hijyen, kalite ve ürün standartlarına uygunluk açısından denetliyoruz. Müşteri memnuniyetinin ne ölçüde sağlandığı da markamız tarafından titizlikle kontrol ediliyor.  Marka merkezi olarak işletmelerimize verdiğimiz tüm desteklerle müşteri memnuniyetinin artırılmasını amaçlıyoruz. Ayrıca düzenli olarak yeni ürünler için araştırmalar yapıyor, ürün yelpazemizi genişleterek daha fazla müşterimizin damak tadına hitap etmeyi hedefliyoruz.

Siz de gıda sektörünün yenilikçi isimlerinden Frango Döner ailesinin bir parçası olmak ve karlı bir yatırm yapmak istiyorsanız telefon numaramız ya da mail adresimiz aracılığı ile bizlere ulaşabilir, bayilik taleplerinizi markamıza iletebilirsiniz.

Frango Döner Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR