Foryou Real Estate

Foryou Real Estate Bayilik Açıklaması

Foryou Real Estate Bayilik

 Foryou Real Estate Bayilik ve Bayilik Şartları 

Foryou Real Estate Bayilik Hakkında Açıklama : Hakkımızda Foryou Real Estate geliştirdiği tüm model ve sistemler, çalışma alanlarının başarısını artırmaya yöneliktir. Danışmanlar için sahip olmaya değer kariyerler, sahip olmaya değer işler ve yaşamaya değer hayatlar kurmak misyonuyla 2014 yılında, Baki Üreten tarafından danışmanlar için kurulan Foryou Real Estate, başarıya giden yolda benzersiz model ve sistemleriyle İstanbul'da gayrimenkul danışmanlık sektörüne yön vermeyi hedeflemektedir. ​

 Foryou Real Estate 2016 yılında franchise vermeye başlayacaktır. Gayrimenkul sektöründeki en zorlu yıl olarak nitelendirilen geçtiğimiz yıl bölgesinde aranan ve hızla büyüyen bir marka olma yolunda emin adımlar atmıştır.

Foryou Real Estate Çalışma Alanları; Projeden ve ikinci el Konut Satışı / Kiralanması (Rezidans, Villa, Mesken); Projeden ve ikinci el Ofis Satışı / Kiralanması (Plaza Katı,Büro,Ofis); Proje Satışı / Kiralanması (Villa, Vip Konut, Ticari Mülk); Bina ve Otel Satışı / Kiralanması (Plaza, 3-4-5 Yıldız Oteller, Butik Oteller); Arazi Satışı / Proje Geliştirme (Konusunda Eğitimli Uzman Kadro ile uygulama); Foryou Real Estate Brokerı ve Danışmanları uzman olduğu konular hakkında sürekli olarak uygulamalı eğitimler alırlar. Bir gayrimenkul el değiştirecek ise uzmanlık alanlarına göre o sektördeki konuya hakim gayrimenkul firmaları ve gayrimenkul profesyonelleri ile yol alırlar. İşin maddi getirisine değil, olumlu sonuçlanmasına odaklanırlar. Bu hizmetleri verirken maksimum oranda müşteri memnuniyeti ilkesini benimserler. 

Firma ismi: Foryou Real Estate 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 3 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması

Foryou Real Estate Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Türkiye’de gayrimenkul sektörünün büyümesine katkıda bulunmak ve her bir müşterimizin hayalindeki gayrimenkule kavuşmasına yardımcı olmak emeliyle gösterdiğimiz gayret, sektörün alışılageldik tecrübelerinden değişik olarak, Foryou Real Estate’nin gayrimenkul profesyonelliğine yakışır bir uzmanlıkta olacaktır. 

Ürün Hizmet Kapsamı : Gayrimenkul Danışmanlık 

Bayilik Veren Firma : Foryou Real Estate 

Firmanın Kuruluş Yılı : 2014 

Bayilik Vermeye Başladığı Yıl : 2015 

Bayilik Sayısı : 3 

Bayilik Giriş Bedeli : 5000 $ / 20.000$ KDV ( Bölgesel ) 

Gerekli Ortalama Sermaye : 40.000TL-75.000TL 

Kardan Alınan Pay :ilk yıl yok / ikinci yıl itibarı ile %6 + %3 (Reklam Fonu) 

Bayi/Franchise Hedefi : 2016 yılı – 25 ofis

 

Foryou Real Estate Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR