Firmalar İçin Özel Blog Alanları

Artık BayilikListesi profilinizde, ziyaretçilere gösterilmek üzere haber içerikleri sergileyebileceksiniz. Böylelikle Ziyaretçiler, firmanız ile iletişime geçmeden önce hakkınızda daha fazla bilgi sahibi olabilecekler. 
Bu kısımda yaptığınız yeni bayilik anlaşmalarını, bayilik çalışmalarınızı ya da yeni ürün ve hizmetlerinizi paylaşmak, ziyaretçileri sizinle iletişim kurmak konusunda motive edecektir. 

Nerede Yayınlanacak?

İlan sayfanızda, ilan açıklamalarınız ve görsellerinizin hemen arasından ulaşılabilecek bir sekmede yayınlanacak. Profilinizi görüntüleyen ziyaretçiler bu sekmeden firmanız hakkında ürettiğiniz haberlere ulaşabilecekler.

Bu kısımda ürettiğiniz içerik aynı zamanda arama motorları tarafından da ziyaret edilecek. Böylece, sadece BayilikListesi ziyaretçileri değil, arama motorlarında ürün ya da hizmetiniz hakkında arama yapan kullanıcıların da dikkatini çekebileceksiniz. 

Bütün kullanıcıların dikkatini çekeceğini düşündüğümüz bir haber üretmeniz halinde, bu içerik sosyal medya hesaplarımızda da yayınlanabilir. 

Haber Nasıl Eklenir?

Çok basit. BayilikListesi üyeliğinize giriş yapın. Blog sekmesine tıklayın.

Açılan pencerede tüm blog içeriklerinizin bir listesi olacaktır. Sağ üstte “Yeni Gönderi” butonuna tıklayın.

Atık her şey hazır!

Haberiniz için bir kapak resmi ve dikkat çekici bir başlık ekleyin. Bundan sonra yazmaya başlamanız için her şey hazır. 

Haberinizi dilerseniz resimler ile de zenginleştirebilirsiniz. 

Hazırsanız Başlayalım!