Fine Coffee

Opak Gida

Fine Coffee Bayilik Destekleri 2/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Fine Coffee Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Fine Coffee, 2008’den bu yana kahve ve tatlı ürünler (Türk Kahvesi, Dibek Kahvesi, Espresso, Bitki Çayları, Sıcak Çikolata, Sahlep ve tatlı çeşitleri vb.) üreten ve gıda sektöründe bilinen birçok restaurant, kafe ve franchise gruplarının fason tedarikçisi konumunda olan Opak Gıda’nın bir markasıdır. 

Her şeyden önemlisi Opak, mutlu bir aile şirketidir. Yaklaşık 20 yıldır hizmette sınır tanımayan çizgisiyle restoran, kafeterya, medya, inşaat ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren ve bulunduğu ilin en büyük ve en bilinir markalarının mimarisi olarak tanınan Opak Gıda; Kahve alanında da oluşturduğu uzmanlığını, yeni markasıyla ulusal ve uluslararası yatırımcıları ile buluşturuyor.

Uzun zamandır, kahve üretiminde isim edinmiş olan firmamız artık Fine Coffee markası adı ile tüketicileriyle yüz yüze, doğrudan ve samimi ilişkiler kuruyor. Sürekli başarının anahtarı olan, taze gurme kahvelerimiz vazgeçilmez bir tutkuya dönüşecek.

Markamız, bir konsept geliştirme şirketi olan Babel’in çalışmalarının sonucu olarak ortaya çıktı. Konseptimiz özellikle sıcak içecek kategorisinde dünyanın önde gelen markaları ve dünyanın çeşitli bölgelerindeki uygulamalar dikkate alınarak hazırlanmış olup, projenin geliştirilme sürecinde, günümüz kent yaşantısının gerekleri analiz edilerek çeşitlenen ihtiyaçlar belirlenmiştir.

Fine Coffee;  konsept tasarımı, ürün kalitesi ve çeşitliliği, çalıştığı deneyimli ekibi ve sahip olduğu bilgi birikimi ile birlikte yenilikçi tatlarıyla sektörde birçok alanda fark oluşturacak. Ürün yelpazesinde bulunan, son derece ekonomik fiyatlarla sunduğu kaliteli kahve çeşitlerini; muhtelif tatlı, kek, kurabiye ve özgün soğuk içecekler ile destekliyor.

Türk Kahvesini ve Türk damak tadını ön planda tutarak, yepyeni kahve harmanlarıyla en iyi kahve için, en ideal kafe zincirini oluşturarak Türkiye'nin dört bir yanına yaymak isteyen Fine Coffee’de, kahve kültürünün lezzet beklentileri dikkate alınarak, kahve tiryakilerinin her zaman en iyi kahveleri ve hayatın tadını bulabilecekleri mekânlar olması hedeflenmiştir.

Sizleri de kazançlı bir yatırım ve iyi kahve için Fine Coffee ailesinin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

 • Ürün / Hizmet Kapsamı: KAFE
 • Kuruluş Yılı : 2008
 • Toplam Çalışan Sayısı: 50
 • Merkez Ülke: TÜRKİYE
 • Toplam Şube Sayısı : 5
 • Merkeze Ait Şube Sayısı : 2
 • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 0
 • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 3
 • Hedeflenen Şube Sayısı : 100
 • Gerekli İş Yeri Özellikleri : AVM LER KENT MEYDANLARI ÜNİVERSİTELER İNSAN TRAFİĞİNİN YOĞUN ANA CADDELER
 • Girişimcide Aranan Özellikler : YATIRIMCILARIMIZIN TAMAMEN KENDİNE AİT BİR ŞİRKETLE KAHVE SEKTÖRÜNÜN SÜREKLİ KAZANDIRAN DÜNYASINDA KAZANÇLI BİR İŞE YATIRIM YAPARAK KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMASI ARADIĞIMIZ ÖZELLİKLERDENDİR.
 • Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : TELEFON VE ŞİRKET ANA MERKEZİNDE MİSAFİR EDİYORUZ

Fine Coffee Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR