Ezel Çiğ Köfte

Ezel Çiğ Köfte Bayilik Açıklaması

Ezel Çiğ Köfte Bayilik

 Ezel Çiğ Köfte Bayilik ve Bayilik Şartları Ezel Çiğ Köfte Bayilik Hakkında Açıklama : Geçmişi ezelden günümüze devam eden Çiğköfte kültürümüz eskiye dayanır. Biz çiğ köfteyi evimizde kendimiz için yapar, eş dost çağırır, birlikte yerdik. Toplantılarda ve özel günlerde yoğurduğum çiğ köfte dostlarımın ve akrabalarımın adeta damak tadı haline geldi. 

Ezel Çiğ Köfte Bayilik ve Bayilik Şartları İşte sevenlerimizin ısrarı ve tavsiyesi üzerine ilk dükkanımızı 2009’da Güneşli Atatürk Caddesi No:59 ‘da açtım. Kısa sürede Güneşli’nin beğenisini kazandık. Çiğköftemizin tam damak tadımıza hitap ettiğini söyleyen müşterilerimizin takdiri bizim yolumuzu daha da açtı.

Şu an da 15 bayi ve şubemizde İstanbul’un çeşitli yerlerinde hizmet vermekteyiz. Amacımız %100 bitkisel olan bu ürünümüzü tamamen organik malzemeler kullanmak, temiz ve hijyenik ortamda üretmek, helal yedirmek ve helal kazanmaktır. Umudumuz Ezel Çiğ köftenin tadının tüm Türkiye’yi sarması ve güvenini kazanmasıdır. Çiğköftemiz tadanın asla vazgeçemediği, ekonomik ve sağlıklı, müşterilerin sadakatini kazandığı mükemmel bir çiğköftedir. 

Firma ismi: Ezel Çiğ Köfte

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 20 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

Ezel Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Firmamız bünyesinde bayimiz olduğunda tüm dekorasyon ve işin işleyişi konusunda yardımcı oluyoruz. Franchise bedeli alınmamaktadır. Kurumsal kimliğimizi yansıtan dekorasyon konusunda sizleri yönlendiriyoruz. Kurulum giderleri tarafınıza aittir. Personelin eğitimi konusunda destek sağlıyoruz. Reklam ve merkezi promosyonlarda herhangi bir katılım payı veya bedel talep edilmemektedir. Bayilik lokasyonu konusunda desteğimiz mevcuttur. Çok kısa bir sürede Ezel'in farkını etrafınızdaki herkese hissettireceksiniz.

Lezzet ve sağlık için en mantıklı yatırım Ezel Çiğ Köftedir. Tüm sertifikalarımız mevcuttur. Başvuru ön inceleme sonunda yüzyüze görüşme ile neticelenir. Uygun görüldüğü takdirde siz de Ezel Çiğ Köfte ailesine katılabilirsiniz.

Ezel Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu

Ezel Çiğ Köfte Bayilik, Ezel Çiğ Köfte Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum iletişim numaralarından firma ile irtibat kurabilirsiniz.

 

Ezel Çiğ Köfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR