Evimbank

Türkiye'nin Emlak Markası

EVİMBANK Bayilik Maliyeti

5.000 - 10.000 *
* Bir Servet Ödemeden işinizi Kurun? Yıllık Katılım ücreti - 3.BİN TL (Yıllık ön ödemeli) Türkiye Geneli her ilde ilk başvuru için geçerli fiyattır.

EVİMBANK Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

EVİMBANK Bayilik Şartları

Evimbank Ana Politikası’da Belirttiğimiz Gibi Amacımız ; Daha çok Franchise Satmak Değil, Kalıcı Franchise Ofislerle Sürekli Ve Sağlıklı Büyümektir.
Evimbank’a Katılmak İçin Sektörde Deneyim Sahibi Olma Zorunluluğu Yoktur; Ancak Ekibinizde Sektörde Deneyimli Kişilerin Bulunması Tavsiye Edilir. Bizim İçin Asıl önemli Olan, Doğru Adayları Bulup, Doğru Kişiler İle Büyümektir.
1 Yıllık Ve 5 Yıllık Anlaşmalar Her İki Seçeneği De Sunuyoruz ... Bu Size Kalmış. diğer Emlak şirketlerinden Farkımız Uzun Bir Taahhüdün İçine Girmeden İşinizi Kuracağız Ve Pazar Payınızı Artıracağız.
Bir Büro Büyüklüğünün Başarı Veya Kâr İle Hiçbir İlgisi Olmadığını Biliyoruz. ofisinizi Bir Plaza Katında Veya Büyük Mağaza önündeki Bir Konumdan Açabilirsiniz Bu Size Kalmıştır.her Yıl Yüzlerce İşlemi Kapatan Başarılı Ofisler, Büyük Veya Küçük Olabilir. Yeter Ki İsteyin.
Hedefimiz Birlikte Büyümek Ve Uzun Vadeli Bir İşbirliği Kurmaktır. Bu Sebeple, Franchise Veren Diğer Emlak şirketlerine ödeyeceğiniz Yüksek Franschise ücretlerini Evimbank'a ödemeyeceksiniz. yıllık Katılım ücreti - 3.bin Tl (yıllık ön ödemeli) Türkiye Geneli Her İlde İlk Başvuru İçin Geçerli Fiyattır.

EVİMBANK Bayilik Açıklaması

Sevgili Evimbank Girişimci adayımız,

Evimbank A.Ş, 0850 304 1 350 Evimbank Çözüm Merkezi ve evimbank .com kanallarından hizmet veren, Türkiye'nin Kurumsal bir Temsilcilik sistemiyle büyüyen Sigorta hizmetleri, Finansal ve Parasal hizmetler. Gayrimenkul komisyonculuğu, müşavirliği ve idaresi hizmetleri sunan Türk Patent Enstitüsü Tescilli markasıdır.

EVİMBANK TÜRKİYE’ye göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.  

 

 

EVİMBANK Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR