Estate Station

Estate Station Bayilik Açıklaması

Estate Station Bayilik 

Estate Station Bayilik ve Bayilik ŞartlarıEstate Station Bayilik Hakkında : ESTATE STATION Dünya genelinde yerli ve yabancı gayrimenkul yatırımcılarına ve ihtiyaç sahiplerine güvenilir bir ortam içinde zengin bir portföy sunarak,emlak taleplerini karşılayan yüz de yüz Türk sermayeli bir şirkettir. ESTATE STATION olarak gayrimenkul yatırımcılarına ve ihtiyaç sahiplerine franchise ofislerimizle birlikte alım-satım, kiralama, projelendirme, değerleme, ekspertiz ve danışmanlık gibi profesyonel hizmetler sunarak, yatırımlarını en karlı şekilde yapabilmelerine olanak sağlıyoruz. 

Estate Station Bayilik ve Bayilik Şartları 

FİRMA İSMİ: ESTATE STATION 

BAYİLİK KATEGORİSİ: EMLAK 

KURULUŞ YILI: 2014 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 15 

ESTATE STATION franchise sistemi İşleyişi ESTATE STATION franchise sistemi iş ortaklarına kurumsal bir kimlik ve marka çatısı altında kendi işlerini kurma ve hızlı bir şekilde büyütme, rekabet ortamında dürüst,sağlam,güvenilir bir iş modelinde çalışarak kazançlarını artırma fırsatı sunmaktadır. Sistem bünyesinde ortak reklamlardan yararlanma, ulusal ve uluslararası fuarlarda temsil edilme, pazarlama, teknoloji, insan kaynakları, kurumsal kimlik oluşturma ve portföy paylaşımı gibi daha bir çok konuda verdiğimiz genel hizmetlerin yanı sıra, işleri ile ilgili karşılaşabilecekleri her türlü sorunlarına da özel çözümler üretmekteyiz.

Estate Station Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Mesleki ilke ve kuralları uygulayan ahlaki değerlere sahip. Franchıse ofisinin en az 60.m2 olması, wc lavosunun bulunması ve en az iki bölümden oluşması mecburidir. Servis aracının olması, ofisin Müşteri karşılama bölümünde gerek eleman gerekse müşteri temsilcilerinin kullanacağı en az iki hizmet masası ve bunlara hitap edecek oturma grupları. Müşteri ile yapılacak özel görüşmeler için yeteri kadar büyük ve donanımı olan bağımsız bir bölüm. ofis bölümleri tam müstakil olacağı gibi bölünmüş açık çalışma alanları şeklinde de dizayn edilebilir. Franchise verenin belirlediği renk, tek tip tabela, mobilya, kanuni belgeler ve kartvizitler kullanılacaktır.

Estate Station Bayilik Destekleri

  1. PERSONEL DESTEĞİ
  2. EĞİTİM DESTEĞİ
  3. PAZARLAMA DESTEĞİ
  4. BÖLGE KORUMASI
  5. YER SEÇİMİ
  6. REKLAM DESTEĞİ

 

Estate Station Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR