Ersöz Bilişim

Ersöz Bilişim Bayilik Açıklaması

Ersöz Bilişim Bayilik

 Ersöz Bilişim Bayilik ve Bayilik Şartları Ersöz Bilişim Bayilik Hakkında : Türkiye IT sektörünün merkezinde temelleri atılan Ersöz Bilişim İstanbul/Avcılar’da başlayan faaliyet hayatını kısa sürede tüm Türkiye’ye yaymıştır. 8-10 yıllık tecrübe ve bilgi birikimine sahip olan firmamız, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı sürdürmektedir. Çizgilerimiz doğrultusunda sizlere en iyi ve en profesyonel hizmeti en doğru yöntemler ile vermek için hizmetinizdeyiz.

Bilişim ve Teknoloji’nin yanı sıra İletişim hizmetlerinide müşterilerine sunan firmamız kısa sürede bir çok kurumsal başarıya imza atmıştır. Temelleri sağlam, güçlü ve dinamik kadrosuyla 7 gün 24 saat müşterilerine hizmet vermeyi amaç edindiğimiz süreçte gelişime odaklı kurumsal başarılarımıza imza atmaya devam edeceğiz.

FİRMA İSMİ: Ersöz Bilişim 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Toplu SMS 

KURULUŞ YILI:2010 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 18

Ersöz Bilişim Bayilik Şartları

Bayilik sistemimiz için ayrıntılı bilgi iletişime geçildiğinde verilecektir. Herhangi bir maliyet şartı aranmamakla beraber, bayilerimiz her türlü desteği tarafımızdan alacaklardır. Sektörde deneyimli ve Toplu Mesajlaşma ve Diğer Sabit Telefon hizmetleri gibi geniş bir pazar ağında çalışmak ve bu yolla kazanmak isteyen tüm girişimcileri iletişime geçmeleri için bekliyoruz.

Ersöz Bilişim Bayilik Destekleri

  • EĞİTİM DESTEĞİ
  • PAZARLAMA DESTEĞİ
  • BÖLGE KORUMASI
  • YER SEÇİMİ

 

Ersöz Bilişim Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR