Erbilden

Erbilden Bayilik Açıklaması

Erbilden Ayakkabı Bayilik

Erbilden Ayakkabı Bayilik Hakkında Firma Tanıtım Yazısı : 2004 yılında ayakkabıcılık sektörüne giren Erbilden, 2014 yılında E-Ticaret pazarına Erbilden.Com sitesi ile merhaba demiştir. İzmir'de üç, Aydın'da bir olmak üzere toplam 4 mağazası bulunmaktadır. 

Erbilden.com sitesinden yapacağınız alışverişlerde ödemelerinizin anlaşmalı olduğumuz bankalar ile direkt sms güvenlikli 3D veya ssl korumalı şifrelenmiş iletişim güvenlikli altyapısıyla yapmaktadır. 

Erbilden Ayakkabı Bayilik Konusudur. 

 Erbilden Ayakkabı Bayilik ve Bayilik Şartları 

Güvenli Alışverişinizi Sağlamak Bizim Görevimiz Ürünlerimizin kalitesi ve uzun ömürlü olması ürün seçiminde dikkate alınan kriterler arasındadır. Paketlenme aşamasında ürünlerinizin hatasız ve sağlıklı gönderimi hususunda firmamamız ayrı bir hassasiyet göstererek hataları en düşük seviyeye düşürmek için çalışmaktadır. 

Firma ismi: erbilden.com Bayi

Franchise Şube Sayısı: 100+ Franchising 

Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama

Erbilden Ayakkabı Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Genel Şartlar: XML hizmet süresi 1 yıldır. Bu süre, XML’in sitenizde aktif olmasıyla başlayacaktır. E-bayi kar marjı %25’dir. XML kullanım ücreti yoktur. Web sitenizden XML ile ürün Çekimi için yazılım ve kodlama tarafınıza aittir. Siparişlerinizin gönderim süresi, ürünlerin kargo adresine göre 1 ila max 2 iş günü içinde teslim olarak değişmektedir.

Süreç: XML başvuru talebinizle siteniz incelenerek genel şart ve koşullara uygunluğu tespit edilir. Sitenizin aktif olarak satışta olması gerekmektedir. XML kullanım şartlarına ait sözleşme size iletildikten sonra, gerekli alanların eksiksiz doldurulup imzalanarak tarafımıza gönderilmesi ile başlamış olacaktır. Sözleşme ve XML alt yapı bilgilendirmesi işlemlerinden sonra, 1 iş günü içinde XML hazırlanarak tarafınıza iletilir. Entegrasyon süreci tamamı ile size aittir.

Yaşanabilecek teknik aksaklık / uyumsuzluklarda bu süreç uzayabilir. Teknik nedenlerden kaynaklı süreç uzamaları Erbilden’in sorumluluğunda değildir. XML entegrasyonu tamamlandıktan sonra ürünler sitenizde satışa hazır hale gelir. Siparişlerinizi, müşteriniz internet sitenizden sipariş verdikten sonra, http://www.erbilden.com üzerinden giriş yaparak %25 kar marjı ile satın alabilirsiniz.

Bayilik veren ayakkabı firmaları arasında farkımızı e-ticaret ile süsledik. http://www.erbilden.com adresinden sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğinize istinaden sistemden tarafınıza %25 kar marjı tanımlanacaktır. XML içinde site genel satış fiyatlarımız gelmektedir, Dilerseniz XML Panelinizden satış fiyatını yükselterek kar marjını arttırabilirsiniz.

Danışmak istediğiniz tüm konularda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi ve Cumartesi 09.00 – 19.00 ‘dur.

 

Erbilden Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR