Era Türkiye Bayilik

ERA Real Estate, 1971 senesinde AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ’de heyetmiş ve dünya çapında yatırımcıların kazancını artıran gayrimenkul ürünlerinin ve hizmetlerinin gelişmesine liderlik etmiş, pazarın kaidelerini koymuştur. ERA bugün dünyada 3.000’i aşkın bürosu, 38.000’den fazla büro sahibi ve gayrimenkul danışmanı ile 35 ülkede hizmet veren küresel bir gayrimenkul markasıdır. ERA’nın geliştirdiği ürün ve servisler, tüm dünyada başarıyla uygulanmakta, gayrimenkul sektörüne örnek oluşturmaktadır. Era Era ERA Türkiye, 2012 seneninde gayrimenkul sektöründe tecrübeli iş adamı Can Ekşioğlu tarafından sektöre değişik bir bakış açısı ve heyecan getirmek emeliyle faaliyetlerine başlamıştır. ERA Türkiye’nin hedefi, gayrimenkul sektörünün hizmet kalitesini ve sektörün itibarını yükseltmek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak, ERA’nın dünyada ve Avrupa’daki başarısını global bir marka olarak Türkiye’ye gururla taşımaktır. 

Era Türkiye Gayrimenkul Bayilik ve Bayilik Şartları Türkiye’de gayrimenkul sektörünün büyümesine katkıda bulunmak ve her bir müşterimizin hayalindeki gayrimenkule kavuşmasına yardımcı olmak emeliyle gösterdiğimiz gayret, sektörün alışılageldik tecrübelerinden değişik olarak, ERA’nın dünyanın dört bir yanında gösterdiği gayrimenkul profesyonelliğine yakışır bir uzmanlıkta olacaktır.

Ürün Hizmet Kapsamı : Gayrimenkul Danışmanlık Bayilik Veren Firma : Era Türkiye Firmanın Kuruluş Yılı : 2012 Bayilik Vermeye Başladığı Yıl : 2013 Bayilik Sayısı : 35 Bayilik Giriş Bedeli : 9.000$-20.000$ KDV (Bölgesel.) Gerekli Ortalama Sermaye : 40.000TL-70.000TL Kardan Alınan Pay : %6 + %3 (Reklam Fonu) Bayi/Franchise Hedefi : 2015 yılı – 100 ofis

Era Türkiye Bayilik Şartları

Bayilik adaylarında aranan şartlar; marka değerine önem veren, insan ilişkileri kuvvetli girişimciler. İşyerinde aranan şartlar; Era Kurumsal kimliğine uygun olarak, ana arterlerde, tabela değeri olan, min. 90 m2, giriş kat veya 1. kat ofisler.

Era Türkiye Bayilik Destekleri

Eğitim, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Proje, Ortak Reklam, Mal Temini, Pazarlama, Finansman, Personel Temini