Entegsis

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Sektörel yazılım bayiliği

Entegsis Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Entegsis Bayilik Açıklaması

HAKKIMIZDA

Müşterilerimizin satış, lojistik ve servis konularında dijitalleşmesini sağlayan yazılımlar üretiyoruz. Kendi Ar-Ge Merkezimizde ürettiğimiz yazılımlar sayesinde iş süreçleri için A’dan Z’ye çözüm sunuyoruz. 

Farklı sektör ihtiyaçlarına yönelik olarak Muhasebe ve Finans Yönetimi, E-Ticaret B2B, B2C, Satış/Sipariş, Stok Yönetimi Yazılımı, Perakende Satış Otomasyonu (POS), Dağıtım Web, Dağıtım Mobil gibi konularda iş süreçlerinin hızlı ve minimum hata ile gerçekleşmesini sağlıyoruz. Uluslararası düzeye ulaşmış AR-GE yatırımlarıyla, iş süreçlerinizin daha izlenebilir ve denetlenebilir kılması için yazılımlar üreten Globax, sunduğu yenilikçi fikir ve ürünlerle sektördeki standartları belirlemeyi ilke edinmiştir.

Müşterilerimizin ihtiyacına yönelik olarak proje için gerekli olabilecek Yazılım, Donanım ve Profesyonel Hizmetler konularında hizmet sunarak maksimum fayda sağlıyoruz. Bugün, Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde, direkt ya da çözüm ortaklarımız aracılığı ile projeler yürütüyoruz.

MİSYONUMUZ

Misyon: Yeteneklerimizi ve enerjimizi geleceğe uyum ve sürdürülebilir başarı için harcayarak işe ve insana değer katan çözümler üretmek.

Yerelden teknolojinin merkezine yol alan kurumsal yazılım lideri ENTEGSİS, yenilikçi bakış açısıyla yeni fırsatlar ve rekabet avantajı için şirketlere kurumsal verimlilik ve daha karlı iş modellerine sahip olmalarını sağlayacak çözümler sunmaktadır.
Bilgi teknolojileri yazılımı ve danışmanlığında değişimin ve yeniliğin enerjisini genlerinde taşıyan ENTEGSİS, Bilgiye Dayalı Yapılanma ve Yenilenme Modeli ile müşterilerinin stratejilerinin bilgi temelli olarak kurgulanabilmesine katkı sağlamaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında, alanında lider olan farklı sektör ve ölçekteki şirketlere ‘çözümleri’ sunmaktadır.

%100 Türk sermayeli bir kuruluş olan ENTEGSİS, Türkiye’nin dünyaya açılan penceresi olma hedefi ve Türkiye’nin dünyadaki markası olma vizyonu ile güçlü adımlarla devam ediyor.

Tüm bu unsurları göz önünde bulundurarak, doğru bir ERP seçiminin yanı sıra, doğru bir mobil stratejisi geliştiren firmaların, değişen rekabet ortamında daha başarılı bir duruşu olmaktadır.

VİZYONUMUZ

Global iş dünyasının teknolojik dönüşümüne, yenilikçi yaklaşımlar ve akılcı iş modelleri ile rehberlik eden lider bilişim şirketi olmak.

Entegsis Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR