Elkom Yazilim

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Sektörel yazılım bayiliği

ELKOM YAZILIM Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

ELKOM YAZILIM Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

ELKOM GRUP 1993 yılında Muharrem KERİMOĞLU tarafından Ankara'da bilgisayar, ticari paket programlar ile oem parça satışı , network sistemleri kurulumu, teknik servis ve bakım hizmetleri konusunda faaliyette bulunmak amacı ile kurulmuştur.Elkom bilgisayar olarak kendi markası olan NIXON markalı bilgisayarları 4000 in üzerinde bireysel ve ağ sistemleri olarak müşterilerinin kullanımına sunmuştur.

ELKOM 15 yıllık sektör tecrübesi, müşterilerden gelen istek ve tavsiyeler doğrultusunda EkoSoft Ticari Paket Programlarını 2005 yılı Ocak ayında siz kullanıcıların hizmetine sunmuştur.ELKOM EkoSoft programlarını internet üzerinden online destek ve kurulum hizmeti ile Türkiye çapında 3000 den fazla kullanıcıya ulaşmıştır.

ELKOM, Delphi yazılım dili ve FireBird veri tabanı ile hazırladığı mevcut EkoSoft sürümünün gelişimini 2013 yılı itibariyle durduracak olup, teknik desteği ve hizmetleri sorunsuz olarak siz değerli kullanıcılarımıza verilmeye devam edecektir. Çalışmalarda emeği geçen yazılım arge çalışanlarına, Yasin TATAR ve Salih GÜÇLÜ' ye teşekkür ederiz.

ELKOM günümüzde Ar-Ge çalışmaları kapsamında finans , ticari yazılım ve üretim maliyet konularında tamamen yeni bir yazılım geliştirmeye başlamıştır. Yeni Elkom EkoSoft bulut teknolojisi ile geliştirilmekte olup, PHP7, MySQL, jQuery gibi araçları ile hızlı, kullanışlı, dinamik rapor ve analizler ile de görsel olarak da zenginleştirilmektedir.

Güvenlik tehditlerinin sürekli şekil ve yöntem değiştirerek çoğalması bilgi güvenliğini tehdit etmektedir.ELKOM bu tehditleri en düşük seviyeye indirmek , müşteri bilgi güvenliğini garanti altına almak için 2014 yılında Firewall Türkiye'yi kurmuştur.Güvenlik duvarı, vpn, e-posta sunucusu, NAS yedekleme sistemleri, sunucu güvenlik ve kurulumu hizmetlerini müşterilerine ulaştırmıştır.

Elkom Site Yönetim

Apartman yöneticileri, iş merkezi yöneticileri, site yönetim aidat ve gider takibi işlemlerini hem kolay hem pratik bir biçimde yönetebilmeleri için bulut tabanlı Elkom Site Yönetimi hizmete sunulmuştur.

 2016 

Firewall Türkiye

ELKOM BT konusunda deneyim ve uzmanlığını birleştirerek çözümler sunmak ve müşterilerimizin güvenliğini arttırmak için Firewall Türkiye'yi kurmuştır.

2015 

Ticari Ön Muhasebe Paketleri

15 yıllık sektör tecrübesi, müşterilerden gelen istek ve tavsiyeler doğrultusunda EkoSoft Ticari Paket Programlarını 2005 yılı Ocak ayında siz kullanıcıların hizmetine sunmuştur.

 2005 

Yazılım Ar-Ge

2003 yılından itibaren bilgisayar, servis, hizmet, ağ yapılandırma departmanına ilaveten sektörde kullanımı basit , kullanıcıyı sıkmayan ekonomik ticari paket program açığını görerek kendi yazılım Ar-Ge departmanını kurmuştur.

 2003 

Bayilik ve Çözüm Ortaklığı

1994-2003 yılları arası MİKRO yazılım bayiliği ve çözüm ortaklığını yapmıştır. 1993-1994 yılları arası ETA yazılım bayiliği yapmıştır ve en fazla müşavir paketi satan bayi olmuştur.

 1994-2003 

ELKOM YAZILIM Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR