Eliz Kozmetik

Eliz Kozmetik Bayilik Açıklaması

Eliz Kozmetik Bayilik

 Eliz Kozmetik Bayilik ve Bayilik Şartları

Eliz Kozmetik Bayilik Hakkında Açıklama : Ürün formülasyonu, ambalaj tasarımı, özgül kişilere ve firmalara ait ambalaj üretimini de GMP belgeli NERO plast fabrikamızda gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerimiz şuan için yeni çıkmıştır. Tüm makro marketlerde satılmaktadır ve halihazırda diğer marketlerlede görüşülmektedir. 

Eliz Kozmetik Bayilik ve Bayilik Şartları Gelişen tıp sektörüne paralel olarak ilerlemesini sürdüren ürünlerimiz profesyonel eczacılar tarafından geliştirilmekte, bölgesel etmenler ve talepler doğrultusunda özel olarak üretilmektedir. Tutku ve profesyonellik içerisinde 2006 yılından bu yana işleyişini sürdüren Eliz Kozmetik, ürünlerini Türkiye'de ağırlıklı olarak kadın ve erkek saç bakım sorunlarına modern tıbbi çareleri üretmeyi, bunun yanı sıra güven ve ulaşılabilirliği de en yüksek seviyede tutmayı hedeflemektedir. 

Firma ismi: Eliz Kozmetik Bayi  

Franchise Şube Sayısı: 2

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Personel

Eliz Kozmetik Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Şartlarımız 1000 adet peşin ve her ay 1000 adet alma şartı ile başvuran firmalar il bayisi olarak anılacaktır o ilde satışlarımız ve siparişlerimiz bayi kanalı ile yapalıcaktır.

 

Eliz Kozmetik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR