Eğlence Organizasyonu

Eğlence Organizasyonu 20 Yıldır Organizasyon Sektröründe Hizmet Verip Bir Çok Düğün, Sünnet, Açılış, Fuar, Piknik Gibi Organizasyon Işlerinin Altına Imzamızı Atmaktayız. 3000 M² Depomuzda Bir..

Eğlence Organizasyonu Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* Bütçe Detayları Telefondan konuşulur.

Eğlence Organizasyonu Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Eğlence Organizasyonu Bayilik Şartları

1. Firmanın Sektörde Ki Bilinilirliği. franchise Alacağınız Firmanın Sektörde Kaç Yılını Geçirdiği, Sektördeki Yeri Ve Bilinilirliği çok önemlidir. Yeni Kurulan Bir Firmanın Franchise Vermesi çok Yanıltıcı Olabilir. Hiç Kimsenin Bilmediği Bir Organizasyon Firmasının Da Franchise Vermesi Sizi Yanıltabilir.
2. Şirketin Altyapısı franchise Alacağınız İşletmeyi Gidip Detaylı İnceleme Hakkınız Bulunmaktadır. Organizasyon Firmasının Departmanlarını Gezip çalışan Ekibi İle Tanışıp İşletmenin Altyapısını İnceleyebilmelisiniz. Departmanlarının Zayıf Beş On Kişiden Oluşan Küçük Bir Organizasyon Firmasının Size Franchise Vermesi Tabi Ki Mümkün Bu Sizin Kararınız Fakat Doğru Bir Firma Olduğunu İyi Araştırmanız Gerekmektedir.
3. Firmanın Ürün çeşitliliği franchise Alacağınız Organizasyon şirketinin Deposunun Büyüklüğü, Sahip Olduğu ürün çeşitliliği çok önemlidir. Müşterilerinize Sunacağınız ürünlerin Ne Olduğunu Bilmek Hakkınız.
4. Firmanın Bilgi Birikimi franchise Alacağınız Firmanın Bilgi Birikimi, Organizasyon Yapma Tecrübesi De çok önemlidir. İşi Aldıktan Sonra Bu İşi Yapabilecek Kabiliyete Sahip Firmaları Seçmeniz Ve O Firmalardan Franchise Almanız Doğrudur.
5. Firmanın Uluslararası Arenada Yeri. seçmiş Olduğunuz Firma Büyüyen Bir Firma Mı Yoksa Gelişime Kapalı Kendini Zor İdare Eden Bir Firma Mı ? Uluslararası Arenada Yeri Nedir. İşte Bunları Www.alexa.com Sitesinde Firmanın Web Sitesini Yazarak Dünya Sıralamasında Ve ülke Sıralamasında Yerini öğrenebilirsiniz. Bu Sayede Firmanın Uluslararası Arenada Yerini öğrenip Daha Fazla Bilgiye Sahip Olmuş Olursunuz.
6. Franchise Bedeli organizasyon Firması Sizden Franchise Bedeli Olarak Bir Miktar Para Talep Edecektir. Bu Talep Edilen Paranın çok Düşük Olması Yada çok Yüksek Olması Zaten Sizin Dikkatinizi çekecektir. Önemli Olan Bu Franchise Bedelinin Karşılığının Sizi Tatmin Etmesidir. Bu Bedeli Kaç Yıl İçerisinde Geri Alacağınızı Ve Bu Bedelin Neleri Kapsadığını İyi Analiz Etmelisiniz.
7. Eğitim eğer Bir Organizasyon şirketi Kurmak İçin Yola çıktıysanız Ve Bilginiz Yoksa Franchise Size Ciddi Bir Eğitim Vermek Zorundadır. Alacağınız Eğitim İle İşlerinizi Yürütebilecek Duruma Gelmelisiniz. Bu Sayede Takıldığınızda Tekrar Merkeze Dönüp Bilgiler Alabilmeli Ve İşletmenizi Merkezin Verdiği Yönlendirmeler Doğrultusunda Yürütmelisiniz.
8. Güven almış Olduğunuz Franchisenin Kaç Yıllık Olduğu, Firmanın Sürdürülebilir Olduğu Ve Sizi Yarı Yolda Bırakmayacak Bir Firma Olduğundan Emin Olmanız Gerekmektedir.

Eğlence Organizasyonu Bayilik Açıklaması

Artık işiniz daha kolay.

Eğlence Organizasyon ve Ekipman Kiralama firması olarak franchise veriyoruz. Sektörün büyümesi, organizasyonun herkesin hayatına girmesi ile ve il sınırlarının genişlemesi bizleri franchise vermeye zorladı. 16 yıllık tecrübe ve altı aylık bir çalışma sonunda nihai kararımızı verdik. 

Eğlence Organizasyon ve Ekipman Kiralama Şirketi olarak Organizasyon işine gönül vermiş ve Organizasyon firması kurmak isteyen girişimci ve yatırımcılara Franchise vererek destek olmaktayız. 

Merkezi İstanbul’da olup 3000 m2 kapalı alana sahip olan firmamızda Farklı organizasyon çeşitleri için 500 alternatif ürün çeşidi bulunmaktadır. Bu ürünler ile gerçekleştirilen organizasyonlarda kurulan franchise firma daha başarılı ve rahat olacaktır. 

Organizasyon şirketi kurmak kolaydır fakat önemli olan bu şirketi destekleyecek bilgi, beceri ve ürün desteğidir. İşte bu destekleri franchise olarak 
Eğlence Organizasyon ve Ekipman Kiralama Şirketi sağlayacaktır. 

Eğlence Organizasyonu Bayilik Verdiği Bölgeler

BAŞVUR