Educakids

Eğitici Ahşap Oyuncak Üretimi Toptan Perakende Satışı

Educakids Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Educakids Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

EdukaKids, 2005 yılında kurulan Modafen İlköğretim Okulu‘nun anaokulu bölümüdür. Çekmeköy’de güvenli ve sakin bir orman alanının içinde bulunan kampüsümüz, çocukların doğayla iç içe olabildikleri geniş, aydınlık ve donanımlı sınıflara sahiptir.

Her yaş grubu için özel olarak hazırlanmış eğitim programımız, sorgulamaya ve bütüncül öğrenmeye dayalı bir anlayıştan hareket ederek çocukların fiziksel, duygusal, sosyal ve zihinsel gelişimlerini destekler. Çocuklar, bu programda deneyimli öğretmenleri ile birlikte merak ederek, sorarak, yaparak, yaşayarak, eğlenerek öğrenirken; ilgi alanlarını ve güçlü oldukları yanlarını geliştirirler. Tüm duyularını ve yaratıcılıklarını kullanarak, gözlem yaparak, grup çalışmalarının zevkine vararak ve problem çözerek öğrendiklerini hayata geçirirler.

Felsefemiz

Anaokulunun, çocukların sosyal becerilerinin gelişmesi ve ileri eğitim dönemlerine hazırlanmaları açısından harika bir yol olduğunu düşünmekteyiz. Anaokulu ortamı çocukların bilgiye olan susuzluklarını harekete geçirip dünyadaki yerlerinin farkına varmalarına katkıda bulunmaktadır. Doğru yönlendirmeyle bütün çocukların kendi hızında büyümelerine ve gelişmelerine olanak sağlayarak, onları keşfetmeye cesaretlendirip ilgilerini üst seviyede tutmaktayız.

Çocuklara diğer çocuklarla ve yetişkinlerle güvenle sosyalleşmeyi, kendi sırasını beklemeyi, birbirleriyle anlaşabilmeyi, birbirlerine iyi davranmayı öğretmekteyiz.

Kendilerine olan güveni arttıracak eğitim ortamları hazırlayarak kendilerini güvende hissetmelerini sağlamaktayız. Sıcak ve ev gibi bir ortamda, programımızın sağladığı değişik aktivitelerle çocukların gelişimlerine katkıda bulunmaktayız.

Proje bazlı eğitim yaklaşımımız, çocukları bir birey, öğretmenleri ise bir rehber olarak görmektedir. Çocuklar öğretmenleriyle projeler üzerinde anlaşarak, plan yaparak, hep birlikte çalışmaktadırlar. Dersler, alan gezileri ve konu ile ilgili dışarıdan takviyelerle desteklenmektedir. Bu yöntem sayesinde çocuklar kendi kendilerine motive olup öğrenmenin daha zevkli bir hale gelmesini sağlamaktadır.

Educakids Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç