Edu Bilim Yazılım

Edu, Alanında Uzmanlaşmış Yazılımcılar Ve Yıllarca Okul Idareciliği Yapmış Eğitimcilerin Uzun Çalışmaları Sonucu Ortaya Çıkmıştır. Okul Içerisinde Kullanılan Bütün Programları Tek Çatı Altında..

Edu Bilim Yazılım Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Edu Bilim Yazılım Bayilik Şartları

Satış Ve Pazarlama Konularında Tecrübe eğitim Ve/veya Yazılım, Bilişim Sektörüne Aşina

Edu Bilim Yazılım Bayilik Açıklaması

HAKKIMIZDA

EDU Eğitim ve Yönetim Uygulaması (EDU), firmamızın teknolojik gelişmeleri sürekli takip etmesi ve yeniliğe açık olan kurum kültürüyle eğitimcilerimizin istekleri doğrultusunda geliştirilmiştir.

EDU, alanında uzmanlaşmış yazılımcılar ve yıllarca okul idareciliği yapmış eğitimcilerin uzun çalışmaları sonucu ortaya çıkmıştır. Okul içerisinde kullanılan bütün programları tek çatı altında toplamayı başarmış, esnek ve işlevsel bir eğitim yazılımıdır. Eğitim kurumlarının kurumsallaşmalarına yardımcı olmasıyla ön plana çıkmıştır.

2012 yılında geliştirilmeye başlayan EDU Eğitim ve Yönetim Uygulaması binlerce öğrenci, öğretmen, veli ve idareciye bugüne kadar üst seviye müşteri memnuniyeti ile hizmet vermiştir.

NEDEN EDU

1. Eğitim yönetim yazılımlarında 6 senelik tecrübeye sahiptir.

2. Tecrübeli eğitimciler ve uzman mühendislere tarafından tasarlanmıştır.

3. Türkiye’de 180 den fazla okulda, 6 binden fazla öğretmene ve 120 binden fazla öğrenciye ve 170 binden fazla veliye hizmet vermiştir.

4. EDU sadece öğrenci, öğretmen ve veliler için değil okulun her türlü ihtiyaçlarını karşılamaktadır: finansal hesaplamalar, ölçme ve değerlendirme, yoklama takibi, ödev verme ve kontrolü, psikolojik rehberlik takibi, servis ulaşımı kontrolü, akademik takvim, her türlü performans raporlamaları ve daha bir çok modül.

5. EDU tüm platformlarda çalışabilmektedir, web, Android, iOS

6. En son teknoloji kullanarak bilgi güvenliği korunmaktadır.

7. Bulut teknolojisini kullanarak ileri seviyede ölçeklenebilir bir altyapı vardır.

8. Öğretmen, veli ve öğrencinin birbirleriyle karşılıklı iletişimi sağlayan Türkiye’deki ilk iOS ve Android mobil uygulamaları geliştirerek bu alanda da öncü olmuştur. Mobil uygulamalar sayesinde öğrenci performansının ciddi şekilde arttığı görülmektedir.

9. Tüm eğitim kurumlarının uygulamayı kesintisiz bir şekilde kullanabilmeleri için yüksek standartlarda ve hızlı teknik destek. 

Edu Bilim Yazılım Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç