Dondurmax Otomat

Dondurmax Otomat Bayilik Açıklaması

Dondurmax Otomat Bayilik

Dondurmax Otomat Bayilik Hakkında : Soft dondurma bayilik alanında otomat ile dondurma bayiliği almak isteyenlere fırsat. DONDURMAX ile yıl boyunca 7 gün 24 saat talep görecek ve size bol kazanç sağlayacak dondurma otomatı sahibi olacaksınız. Üstelik diğer dondurma makinelerinin aksine, cihazı kullanmak için bir elemana dahi ihtiyaç duymayacaksınız. DONDURMAX, müşterilerinize inanılmaz bir dondurma deneyimi yaşatıyor ! Eşsiz patentli sistemi sayesinde müşterileriniz kendi dondurmalarını hazırlamanın keyfini çıkarıyorlar.Üstelik teknolojinin sağladığı tüm imkânları kullanan DONDURMAX ile istediğiniz videoyu 7" lik ekranında oynatabilir, dondurma alma sırasında dilediğiniz ses veya müziğin çalmasını sağlayarak dikkatleri makinanıza çekebilirsiniz. 

Dondurmax Otomat Bayilik ve Bayilik Başvurusu DONDURMAX üstün Alman teknolojisi ile üretilmiştir. 7/24 teknik servis desteği ve kolay Türkçe menüsü ile kullanımı oldukça basittir.Ürünün fiyatından, dondurmanın gramajına, toplam satış adedinden video/müzik ayarlarına tüm işlemler, sesli yanıt desteği ile sadece birkaç dakikada değiştirilebilir. DONDURMAX pastörizasyon sistemi sayesinde belirlediğiniz saatler arasında içerisindeki dondurmayı çözer, pastörize eder ve yeniden dondurma haline getirir.Böylece dondurmadaki olası bakterilerin tamamını yok eder ve müşterileriniz daima en kaliteli ürüne ulaşır. Bu sistemin sağladığı bir diğer avantaj da piyasadaki diğer cihazlar maksimum 3 günde bir temizlenmesi gerekirken, DONDURMAX için ayda 1 kere temizlik yeterlidir.

Dondurmax Otomat Bayilik Başvurusu

Dondurmax Otomat Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler vermiş olduğum bu Dondurmax Otomat Bayilik Başvuru Formu linke tıklayarak. Dondurmax Otomat Bayilik Başvurusu yapabilirler. Dondurmax Otomat Bayilik, Dondurmax Otomat Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından soft dondurma otomatı bayiliği veren firmayla iletişime geçebilirler.

 

Dondurmax Otomat Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR