Dizaynaqua Mutfak Ürünleri

Dizaynaqua Mutfak Ürünleri Bayilik Açıklaması

Dizaynaqua Mutfak Ürünleri Bayilik

Dizaynaqua Mutfak Ürünleri Bayilik Hakkında : 1999 yılında Edirne de kurulan firmamız, ilk yerli alkali su üreten ürün çalışmalarını Trakya üniversitesi teknoparkında yapmıştır. Arge çalışmalarımız sürmekte olup, parçaların tamamı water quality,ce ve nsf belgelidir.

Şirketimiz 1986 yılından bu yana İstanbul ve Trakya’da mutfak ürünleri ve su arıtma konusunda sektörün öncülüğünü yapmış deneyimli ve makina mühendisli kadrosu ile 1999 yılında Edirne’de kuruldu. 2003 yılından beridir Limited Şirket olarak faaliyet göstermekteyiz. Yaklaşık 30 yıllık sektör tecrübemiz ve 15 yıllık Üretici Firma deneyimimizle halkımıza ve sektöre hizmet vermektedir. 

Dizaynaqua Mutfak Ürünleri Bayilik Veriyor

Dizayn kendi tescilli markası olan DİZAYN LADY ile çelik mutfak ürünleri, cam kesme sofra takımları, komple mutfak şeklinde hazırlanmış sandıklı mutfak çeyiz takımlarının üretiminin yanında, DİZAYN AQUA markalı Reverse Osmos Su Arıtma cihazlarının da imalat, tanıtım satış ve servis hizmetlerini de gerçekleştirmektedir. Dizayn şirketi Sanayi ve Ticaret Bakanlığının Edirne ilindeki İlk Kapıdan Satış Yetki Belgesine sahiptir.

Ayrıca Dizayn ve Dizayn Lady markalarının tescili Türk Patent Enstitüsü tarafından onaylanmıştır. 2010 yılında girilen Trakya Teknoparkta ARGE projeleri bulunmaktadır.  Hem Su Arıtma Cihazı hem de Polyester Kasa Üretici Firma Belgelerimiz bulunmaktadır.

Türkiye’nin ilklerinden olan, yerli arıtmalı sebilimizi 2003 yılında ürettik. Dizayn Aqua markası bu konuda önemli çalışmalara imza atmış olup, referans listesinden de fark edileceği gibi birçok kurum, kuruluş ve işletme de kullanılan arıtmalı sebil sayesinde sektöre öncülük etmiştir.

Çeşitli firmaların mevcut arıtma cihazlarını standart uygulamalarla çalıştığı okullara özel bir ARGE çalışmasına imza attık. Çocuklarımızın okullarda tükettiği arıtmalı içme suyuna yönelik gerçek ve ilk su arıtma cihazını yine Dizayn Aqua markası ile 2007 yılında ürettik. Marmara bölgesinin birçok okul, yurt vb. eğitim kurumunun yönetimi ve okul aile birliklerinin tercihi ile alınıp kullanılmaya devam eden ürünümüz bulunmaktadır.

Bunun yanında, ürünlerimiz vasıtasıyla okullarda sağlıklı içme suyunun çocuklarımıza ulaştırılmasında Belediyelerimizin sponsorlukları da bulunmaktadır. Örneğin; sadece Küçükçekmece ilçesinde Belediye sponsorluğunda 250 okul ürünümüz kullanılmaya devam etmektedir.

Bayilik Veren Firmalar 2015 Konu Başlıklı Bayilikleri İncelediniz mi?

2009 yılından beri evsel ürün gamımız da alkali su üreten ürünler geliştirerek yine sektörde ki yenilikçi özelliğimizi göstermiş olduk. Evsel ürünlerde 8 aşamalı ürünlerimiz sayesinde 5 aşama standart ürünlerimize doğal mineral filtresi, pH yükseltici Alkali filtre ve suya detoks özelliği veren Far Infrared Ray filtreler ekleyerek suyu sadece arıtmış olmayıp ayrıca su kalitesini olağanüstü arttırmayı da başardık. 

Ürünlerimizde CE - NSF - Water Quality belgeli filtre ve fittingsler kullanılmaktadır. Sularımız İl halk sağlığı laboratuvarlarında test edilmiş olup ilgili olur raporlarına haizdir. Ayrıca birçok resmi kurum, hastane ve üniversite laboratuvarlarında da testten geçirilmiştir.

FİRMA İSMİ: Dizaynaqua 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Arıtma 

KURULUŞ YILI: 1999 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 20

Dizaynaqua Mutfak Ürünleri Bayilik Ürünleri

  • EK FİLTRE VE PAKET
  • TEZGAHALTI EVSEL
  • TEZGAHÜSTÜ EVSEL
  • ARITMALI SEBİL
  • İŞLETME ÜRÜNLERİ
  • OKUL ÖĞRENCİ ÜRÜNLERİ
  • SANAYİ TİPİ
  • YUMUŞATMA SİSTEMLERİ

Dizaynaqua Mutfak Ürünleri Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Uygun dükkan konumu, stand teşhir alanı, sıfır sermaye, sıfır stok, sıfır risk. 

BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ.

 

Dizaynaqua Mutfak Ürünleri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR