Digi34 Bayilik

Digi34 animasyon stüdyosu, 3 boyutlu eğitici animasyon, 360d sinema filmleri, hologram filmler gibi bir çok alanda profesyonel olarak üretici olarak hizmet vermektedir. Digi34 vizyon ve bilgi birikimi ile hazırlamış olduğu 3 boyutlu eğitici animasyon filmlerin 2014 yılı itibariyle Türkiye genelinde bayiliğini vermeye başlamıştır. Görüntü ve ses kalitesi ile iddialı olmasının yanında, filmler digi34 animasyon stüdyosu tarafından üretilmektedir. Filmler Stereo anagraph / Normal / SBS polarize olarak 3 farklı formatta hazırlanmaktadır. Firma portföy ve çalışmalarını web sitemizi ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. Digi34 3d Bayilik Digi34 3d Bayilik

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: FİLM DETAYLARI;  Digi34 tarafından üretilen 3 boyutlu filmlerde öncelik çizgi film değil, belgesel bilinci ile önce eğitici içerik hazırlamaktır.

BAYİLİK KATEGORİSİ: Eğlence - Hizmet BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 1 BAYİLİK DETAYLARI; Bayilik sistemi firmamız ve tarafınızla yapılan anlaşmalar çerçevesinde belirlenen bir il veya ilçede Digi34 filmlerinin gösterim izni verilmesidir. Digi34: çalıştığı / çalışacağı kişi veya kurumlardan, bu işin ticari yönünün yanı sıra, çocuklar için faydalı bir aktivite olması, bir eğitimci vizyonu ile, saygı, sevgi ve anlayışla yapılması gerektiği konusunda hemfikir olmayı ummaktadır.

1 - Bayilik için gerekli ekipmanları kendiniz sağlayabilirsiniz veya tarafımızdan eksiksiz olarak temin edilebilir.

2 - Aynı bölgeye bir den fazla bayilik verilmez.

3 - Bayilik ücretleri talep edilen ilin büyüklüğüne ve potansiyeline göre değişmektedir.

4- Bayilik sonarası tüm resmi evrak işlemleri tarafımızca düzenlenmektedir. Bayilik yatırım maliyetleri 10-22 bin lira arasında değişmektedir, detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

BAYİLİK DESTEKLERİ:

  • EĞİTİM DESTEĞİ
  • PAZARLAMA DESTEĞİ
  • BÖLGE KORUMASI
  • YER SEÇİMİ
  • REKLAM DESTEĞİ