Delta Teknoloji Ve İnovasyon Anonim Şirketi

Türkiye'nin Ilk Ve Tek Tele Sağlık Sistemleri Üreticisi Olan Delta; Yaşlılar, Kronik Rahatsızlığı Bulunan Bireyler Ve Bedensel Engelliler Için 7/24 Acil Yardım, Tıbbi Danışma, Kablosuz Sağlık..

Delta Teknoloji ve İnovasyon Anonim Şirketi Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* Şirket Kuruluş Masrafı, Ofis Dekor Masrafı, Demo ve Teşhir Ürün Masrafı, Satış ve Satış Sonrası Hizmetler Yetkilendirme ve Belgelendirme Masrafı

Delta Teknoloji ve İnovasyon Anonim Şirketi Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Delta Teknoloji ve İnovasyon Anonim Şirketi Bayilik Şartları

Limited Ya Da Anonim Şirket Olunması / Kurulması
En Az 30m2 Ofis Alanına Sahip Olunması
Şirketimizi Temsile Uygun, Modern Dekora Sahip Olunması
İşletme Sahibi Ya Da Temsilcisinin En Az Önlisans Mezunu Olması
İşletme Sahibi Ya Da Temsilcisinin Adli Sicil Kaydının Bulunmaması
Kamu İhalelerine Katılmaya Bir Engelinin Bulunmaması

Delta Teknoloji ve İnovasyon Anonim Şirketi Bayilik Açıklaması

Delta 2004 yılında Bilişim sektöründe faaliyete başlamış olup 2012 yılında Sağlık Teknolojisi alanında hizmetlerde sunmaya başlamıştır.

2015 yılında ülkemizin ilk ve tek Sağlık Teknolojisi Ar-Ge laboratuvarını kurarak Tele Sağlık, Online Sağlık Takibi, Uydu Takip Sistemi (Alzheimer, Demans, Çocuk, Bayan) projeleriyle anonim şirkete dönüşerek grup şirket haline gelmiştir.

Şu an ülkemizin ilk ve tek Sağlık Teknolojileri üreticisi konumundayız.

Tüm yaşlılara, kronik rahatsızlığı bulunan bireylere, bedensel engellilere, hamilelere ve panik bozukluk hastalarına kişiye özel çözümler sunmaktayız.

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi bireysel tarafta kiralama usulüyle abonelik şeklinde müşterilerimize sunuyoruz.

Kurumsal tarafta ise hem abonelik usulü hem de satış usulü çalışıyoruz.

Kurumsal tarafta en başta Belediyeler ürün ve hizmetlerimize rağbet göstermektedir, buna ek olarak Özel Hastaneler ve Evde Sağlık Hizmeti veren firmalarda ürün ve hizmetlerimizi aktif olarak kullanmaktadırlar.

Ürün ve hizmetlerimiz;

Kullanıcının evine bir adet Ana Ünite cihazı yerleştiriyoruz. Bu cihaz bir modem büyüklüğünde olup kurulum ya da montaj gerektirmeyen bir yapıdadır. Sadece elektriğe takmak yeterlidir. Elektrik kesintilerinden etkilenmez ve dahili bataryası ile elektrik olmayan durumlarda en az 24 saat çalışmaya devam eder.

Ana Ünite üzerinde 1 adet Acil Tuşu bulunmaktadır. Bu tuşa basıldığı anda kişinin sağlık takibini yapan birime aynı anda alarm düşer ve hastaya en yakın ambulans müdahale eder.

Cihazın üzerinde bulunan bir diğer tuş ise 7/24 Tıbbi Danışma Tuşudur. Kullanıcı bu tuşa bastığı anda karşısına doktor çıkar ve kullanıcı bu doktordan Tıbbi Danışma Hizmeti alabilir.

Cihazımız ayrıca yaşlılara özel 2 adet fonksiyonel tuş barındırmaktadır. Bu tuşlara kullanıcının en sık görüştüğü numaralar tanımlanır ve kullanıcının tek tuşla yakınlarını araması sağlanır.

Cihaz çift yönlü sesli iletişim imkanı sağlamaktadır. Yaklaşık 150 m2’lik bir evde cihazın yanında olmanıza gerek kalmaksızın çift yönlü görüşme yapabilirsiniz.

Kullanıcı Acil durumlarda cihazın üzerindeki Acil tuşuna basmak zorunda değildir. Kullanıcıya ev içinde kullanması için bir Kablosuz Acil Yardım Butonu veriyoruz. (Kolye, Bileklik ya da cepte taşınabilen formlarda)

Acil durumlarda cihazın yanına gidilmesine gerek kalmadan Kablosuz Acil Yardım Butonuna basarak Acil Yardım talebinde bulunmak mümkündür.

Ayrıca kullanıcının evine yerleştirilen Aktivite Dedektörleri sayesinde kişinin günlük aktivitesi takip edilirken aynı zamanda düşme/bayılma gibi durumlarda sistem otomatik olarak alarm verir ve ilgili sağlık ekiplerini uyarır.

Bütün bunlara ek olarak Ana Üniteye kablosuz olarak bağlanan sağlık ölçüm cihazlarımızla kişinin 7 gün 24 saat Tansiyon, Şeker, Ateş, Solunum, Nabız ve Kilo verilerini takip ederek kayıt altına alıyoruz.

Bu verilerde bir anormallik olması durumunda ise uzman sağlık ekipleri kişiye en hızlı ve en doğru müdahalede bulunuyorlar.

Ayrıca tüm bu veriler kullanıcının doktorlarına da açılıyor ve kullanıcıya en doğru teşhis ve tedavi imkanı sağlanıyor.

Ürünlerimize ek olarak Evde Sağlık ve Evde Bakım hizmeti de sunabilmekteyiz.

Tüm bu ürün ve hizmetler birleştiğinde kişiye 7 gün 24 saat sınırsız Acil Ambulans Hizmeti, Tıbbi Danışma Hizmeti, Online Sağlık Takibi Hizmeti, Evde Sağlık Hizmeti, Evde Bakım Hizmeti, Aktiviteler ve daha birçok hizmet sunabiliyoruz.

Tüm bu hizmetleri aynı zamanda aile bireylerini anlık olarak bildirerek onların kontrolü altında yapıyoruz ve aile bireylerinin yaşlı ya da hastalarının yanında olamadıkları zamanlarda dahi sanki aynı ortamdaymış gibi yaşlı ya da hastalarını kontrol etme imkanı tanıyoruz.

Bayilerimizden beklentilerimiz;

Bulunduğu bölgede şirketimizi en iyi şekilde temsil edebilmeli,

Özellikle Belediye ve Özel Hastane gibi kuruluşlarla aktif olarak görüşmeler gerçekleştirebilmeli,

Şirketimiz adına tarafımızdan gönderilen sözleşmelerle anlaşmalar yapabilmeli,

Bizim tarafımızdan gönderilen müşterilere en iyi şekilde ürün tedariği ve hizmeti sunabilmeli,

Bireysel müşterilerle birebir ilgilenerek ürün ve hizmetlerimizi en iyi şekilde anlatabilmeli,

Genel Müdürlüğümüzle sürekli bağlantı halinde olmalı,

Gerekli durumlarda ihalelere katılabilmeli / şirketimizi temsil edebilmelidir.

Tüm bu özelliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız karşılıklı değerlendirme neticesinde sizi de Delta ailesinde görmekten mutluluk duyarız.

Serkan GÜNGÖR / Genel Müdür

 

Delta Teknoloji ve İnovasyon Anonim Şirketi Bayilik Verdiği Bölgeler

BAŞVUR