Darty Shoes-Yunpa Alwafaa

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Ayakkabı & Çanta Bayilikleri

DARTY SHOES-YUNPA ALWAFAA Bayilik Destekleri 2/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

DARTY SHOES-YUNPA ALWAFAA Bayilik Şartları

Şirketimzin Satış Ve Fiyat Politikasıyla Uyumlu özellikle Kaliteyi Uygun Fiyata Satma Prensibini Benimsemiş Tüm Firmalarla Görüşebiliriz.Özellikle Marka Olduğunun İddia Eden Ve Astronomik ürün Fiyatı Ve Perakende Satış Fiyatı Belirleyerek Perakendecilerin Kar Marjlarının Ve Satış Hacimlerini Düşüren Firmalara Karşı Duruşın Adı Olcaktır ;darty. Ayrıca Darty Tanıtım Ve Promosyon Faaliyetleri İlede Bayilerine Gerekli Desteği Verecektir.

DARTY SHOES-YUNPA ALWAFAA Bayilik Açıklaması

HAKKIMIZDA 


Geçmiş bilgi ve birikimlerini; "KÜRESEL DÜŞÜN,YEREL HAREKET ET..." anlayışıyla sentezleyerek hareket eden uluslararası bir ortaklık girişimi olan YUNPA-ALWAFAA İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ ; DARTY markasıyla ayakkabı sektöründeki yerini almış ve Türkiye'nin en bilinen markası olma hedefiyle birlikte kalite anlayışı ve fiyat politikasıyla Türkiye nin en çok saygı duyulan markası olma youlunda iş ortaklarıyla birlikte kararlılıkla ilerlemektedir. 
DARTY olarak biz; en kaliteliyi en uygun fiyata sunmayı sadece bir slogan olarak değil şirket felsefesi olarak benimsemiş durumdayız. DARTY ;"AYAĞINIZDAKİ TUTKUNUZ.."olmaya aday bir marka olarak Türkiye genelinde yaygın satış noktalarında sizlerle buluşmayı beklemektedir..
Ayrıca YUNPA-ALWAFAA her geçen gün artan ihracatı ile hem ihracat pazarını genişletmekte hemde ülke ekonomisine olan katkısını artırmaktadır.

  • Ek Hususlar : Bizim icin onemli olan birinci husus bizim musteri degil is ortagı olarak gordugumuz gibi iş ortağımız olacak firmalarında aynı gönül bagıyla baglanıp aynı gemide yol olma felsefesinde olmalarıdır.

DARTY SHOES-YUNPA ALWAFAA Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR