Daihatsu

Daihatsu Bayilik Açıklaması

Daihatsu Bayilik

 Daihatsu Bayilik ve Daihatsu Bayilik BilgileriDaihatsu Bayilik Hakkında : Daihatsu, Türkiye genelindeki hizmet noktalarını arttırmaya devam ediyor. Daihatsu, Türkiye geneline yayılarak müşterilerine en yakın noktalarda hizmet verme hedefi doğrultusunda yeni bayileri ile büyümeye devam ediyor. Uzun yıllara dayanan otomotiv tecrübesi ile hizmet verecek olan Kocaeli Daihatsu Yetkili Satıcı ve Servisi Esoto; ve Ankara Daihatsu Yetkili Satıcı ve Servisi Tecimeroğlu Otomotiv, Daihatsu ailesine katıldı. 

Daihatsu Genel Müdürü Burak Beşer, Daihatsu ailesi olarak, ülke geneline yayılarak müşterilerinin her zaman ve her yerde yanlarında olduklarını hissetmelerini amaçladıklarını belirtirken “İki yeni yetkili bayimiz ile Türkiye genelindeki bayi ağımızı 31’e çıkarttık. 2014 yılında da ailemize yeni üyeler katmayı planlıyoruz. Amacımız müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmeti vermektir” dedi. 

Daihatsu Bayilik ve Daihatsu Bayilik Bilgileri Daihatsu Hakkında :Mart 1907’de kurulduğundan bu yana Daihatsu Motor Co. Ltd., çabalarını “insanlar tarafından sevilecek kompakt araçlar yapma” misyonuna yoğunlaştırıyor. Şirket, 100. Yıldönümünü doldurduğu 2007 yılında, kurumsal faaliyetlerinin temelini oluşturmak üzere bir Grup Felsefesi ve Temel KSS (Kurumsal Sosyal Sorumluluk) ilkeleri belirledi. Şirket ayrıca kurumsal faaliyetlerinin teminatı olarak yeni “Gelecek İçin Yenilik” (Innovation for Tomorrow) grup sloganını yaptı.

 

Daihatsu Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR