Clean-Art Nano

Clean-Art Nano Bayilik Açıklaması

Clean-Art Nano Teknoloji Bayilik

Clean-Art Nano Teknoloji Bayilik Hakkında Açıklama : Clean-Art Nano Teknoloji Otomotiv sektörüne hizmet veren bir firmadır Seramik kaplama, Boya koruma ve Detaylı temizlik Alanında hizmet veren butik bir firmadır. Araba bakımı her sürücünün mutlaka özen göstermesi gereken işlemlerden biridir. Düzenli olarak bakım yapılan araçların hem ömrü uzar hem de ikinci el piyasasında değer kazanır. Ancak araç bakımı aracın sadece motoru ve iç aksamı ile ilgili değildir; özellikle dış etkenlere maruz kalan dış bölümü de düzenli olarak bakımdan geçirilmelidir. Türkiye Geneli Bayilikler Verilecektir. 

 Clean-Art Nano Teknoloji Bayilik ve Bayilik Şartları Firmamız güvenilir, kaliteli ürünler sunarak, dürüst hizmet ve satış politikası ile çok kısa sürede sektördeki önemli firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarında yeniden bizimle birlikte çalışmayı tercih etmesi, firmamıza duyulan güvenin göstergesidir. Bu güveni boşa çıkarmamak için sistemli bir şekilde çalışmaya devam etmekteyiz.

Kaliteden ödün vermemek için düzenli olarak yöntemlerini gözden geçiren firmamız bu alanda önerdiği metot ve araçların yanısıra, müşterilerinin tercihlerine göre kullanabilecek teknik birikime sahiptir. Müşterimizin memnuniyetini korumak için çok çalışırız. Müşterilerimizi iş ortaklarımız gibi görür ve kendimizle birlikte onları da geliştirmek için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Onlarla birlikte düşünüp sorunlara hem analitik hem de yaratıcı çözümler ararız. 

Firma ismi: Clean-Art Nano Teknoloji 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 2 

Franchising / Bayilik Destekleri: Personel Destekleri, Bölge Koruması, Pazarlama Desteği, Reklam Destekleri, Finansal Destekler 

UYGULAMALARIMIZ

  1. ÖZEL NANO TEKNOLOJİ UYGULAMASI
  2. DETAYLI TEMİZLİK
  3. BOYA KORUMA
  4. PASTA - CİLA
  5. FAR YENİLEME
  6. ÇİZİK GİDERME
  7. OZONLAMA

Clean-Art Nano Teknoloji Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Yatırım maliyeti 20.000 ile 30.00 TL arasında Bayilik şartları karşılıklı olarak görüşülecektir Kar marjı yüksektir ortalama aylık kazanç 10.000 ile 15.000 TL arasındadır Bayilik bedeli alınmıyor.

Clean-Art Nano Teknoloji Bayilik Başvurusu

Clean-Art Nano Teknoloji Bayilik, Clean-Art Nano Teknoloji Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından firma ile iletişim kurabilirler.

 

Clean-Art Nano Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR