Çi’küfte

Çi’Küfte Bayilik Açıklaması

Çi’Küfte Bayilik

Çi’Küfte Bayilik Hakkında : 14 metrekarelik bir mutfağa sığmayan, kocaman bir heyecan ve inançla 14 ocak 2014 yılında Gebze’de kurulduk. Yakın tarihimizi sizin için samimiyetle doldurduk. Aynı samimiyetle Çi’Küfte markasını gıda sektörünün önde gelen markaları arasına taşıyacak, geleceği lezzetimizle hep birlikte yazacağız. 

Çi’Küfte Bayilik ve Bayilik Başvurusu 

Anadolu misafirperverliğiyle her şubemiz bir sofra… Biz “birlikten güç doğar” sözüne inanırız. Biz sofrayı sadece kuranın değil, misafirleri ile birlikte toplanması gerektiğine inanırız. Bu inançla soframıza buyur eder, yeryüzünü soframız; misafirperliğimizi lezzetimiz olarak tanımlarız. 

Çi’Küfte Olarak Hedefimiz Çok Büyük : Ulaşılabilir ekonomik özelliğimizle gerçek çiğköfte severleri bir araya getirmek, her kesime hitap eden lezzetimizle, porsiyonunun boyutlarını aşan, dünya sofralarında “kendi küçük, acısı büyük” global bir marka olmak. Dünden bugüne bu topraklara ait bir lezzet olan Çiğköfte; her ne kadar Şanlıurfa’da ortaya çıksa da, lezzeti Adıyaman, Diyarbakır, Antep, Maraş, Elazığ ve Mardin yörelerinden tüm Türkiye’ye hatta Ortadoğu’ya yayılır. Çok çok eski zamanlardır bu muhteşem tadın sofralarda yer bulması rivayet olunur ki; tarihi, İbrahim Aleyhisselam’ın ateşe atıldığı günlere kadar ulaşır. Bugün çiğ köfte yeniden yorumlandı. Daha sağlıklı, daha hijyen ve daha lezzetli bir hale getirildi. 

Çi’küfte tadını bu topraklardan aldı… Adıyaman’ın muhteşem esmer bulgurunu, Urfa’nın siyah isotunu, Maraş’ın yayla aşı cevizini, Antep’in güneşte çektirilmiş salçasını, baharatlarını, Türkiye’nin en özel lezzetlerini aradık. Çi’küfte’ye tadını veren her ürünü özenle seçtik. En iyisini, en lezzetlisini, damak zevkinize yakışanı bulduk. Acıyı sizin için bal eyledik, afiyetle tadın diye… Hem sağlıklı, hemde leziz!

Çiğ Köfte son yıllarda, hem lezzetli ve sağlıklı olması, hem de her keseye uygun olması nedeniyle çokça tüketilen bir gıda oldu. Esmer bulgurun kan şekerine, cevizin kolesterole, limon, acı ve baharatların metabolizma hızına olumlu etkileri mevcut. Özellikle son yıllarda daha da yaygınlaşan fabrikasyon üretim sayesinde et konulmadan yapılan çiğ köfteler sağlığı olumsuz etkileyebilecek etkenlerden uzaklaşmış durumda. Uzmanlar etsiz olması ve içinde kullanılan baharatların metabolizmayı harekete geçirmesinden dolayı, çiğ köftenin diyet yapanlar için de çok iyi bir ara öğün tercihi olduğunu vurguluyor.

Çİ’KÜFTE BAYİLİK SİSTEMİ

Çi’Küfte markası olarak Franchise süreç yönetiminde her bir iş ortağımız bizim yol arkadaşlığımızdan nasıl faydalanır?

· İşe doğru lokasyon ve yer seçimi ile işe başlar, işletmeci bağımsızlığını koruyarak ilk adımları hep birlikte atarız.

· Alanında önemli isimler olan mimari konsept ve tanıtım ajanslarımızın deneyimlerini, daha başlangıç aşamasında sizinle paylaşırız.

· Sizi ve personelinizi eğitir, oryantasyon sürecini tamamlayarak kazancınızı güvence altına alırız.

· Sürekli ve düzenli denetim uygulayarak kaliteniz her zaman yüksek seviyede kalmasını sağlarız.

· Güçlü tedarikçilerle çalışarak marka kalitemizi sürekli kılar, sorunları kaynağında çözeriz.

· Tanıtım ve kampanyalarla işletmelerimizi destekleriz.

· Tanıtım ve pazarlamayı biz yapar, girişimciyi işletmesine ve satısa odaklarız.

Çİ’KÜFTE BAYİLİK SÜRECİ NASIL İŞLER?

Başvuru süreci : Basvuru formu doldurulduktan sonra Çi’Küfteye ulaştırılır. Franchise departmanımız, basvurunuz uygun görüldüğü takdirde sizinle iletişime gecer. 

Görüşme süreci : Çi’Küfte Franchise sistemiyle ilgili detaylı bilgi verir. Uygun lokasyon analizi yapılır. 

Sözleşme süreci : Çi’Küfte ekibi başvuru sahibinin önerdiği lokasyonda fizibilite çalışmalarını yapar. İşletmenin açılışında bir sakınca görmediği takdirde, Franchise sözleşmesi imzalanarak işyerinin dekorasyon ve kurulum sürecini başlatır. 

Kurulum süreci : Çi’Küfte markasının mimari ve kurumsal kimliğine bağlı kalınarak, mimari ve teknik ekibin kontrolünde, işletme belli standart ekipman ve ürünleri kullanarak hizmete hazırlanır. Belirlenen sürede işletme tüketicinin hizmetine açılır. 

Açılış süreci :Çi’Küfte açılış kampanyasında işletmeye bedelsiz ürün katkısı, çalışma ekibi ve animasyon destegiyle satışı ve tanıtımı artırıcı tüm gereklilikleri eksiksiz olarak uygular.

Eğitim süreci : İşletme faaliyet asamasına getirilirken aynı süreçte personel ihtiyacı belirlenir, kısa süreli bir eğitim sürecinden sonra personel Çi’Küfte markası altında ve hizmet standardı çercevesinde ailenin bir parcası olur. 

Denetim süreci : Çi’Küfte standartlarının korunabılmesı ve sadık müşteri kitlesinin devamlılığı için, düzenli olarak hizmet ve hijyen denetimleri yapılır. 

Lojistik süreci : Çi’Küfte markasının kurumsal kimliği açısından; kullanılan ambalaj servis materyalleri gibi tüm baskılı malzemeler tarafımızdan işletmeye tüketım yoğunluğuna göre ulaştırılır.

Çİ’KÜFTE BAYİLİK ALIRKEN

· Yer seçiminde danışmanlık hizmeti, · Eğitmenler aracılığı ile yatırımcılara yönelik bilgi ve deneyim aktarımı, · Personel ihtiyaclarının tespiti ve eğitimi, · Marka kalitesi ve sürekliliğini sağlama adına ön görülen denetim sistemleri, · Marka standartlarına yönelik düzenli çalışmalar, · Tedarikçi avantajı, · Rekabeti avantaja dönüştürecek öz kaynak oluşumu marka danışmanlarımız tarafından franchise hizmeti dahilindedir.

Çi’Küfte Bayilik İletişim Bilgileri

Çi’Küfte Bayilik İletişim ve Çi’Küfte Bayilik Başvurusu için bu linke Çi’Küfte Bayilik İletişim Formu tıklayınız. Çi’Küfte Bayilik, Çi’Küfte Bayilik Şartları, Çi’Küfte Bayilik Başvurusu hakkında daha detaylı bilgi size geri dönüş yapıldığında verilecektir.

Çi’Küfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR