Bayilik Açıklaması

Çiğköfte Mutfağı Bayilik

Çiğköfte Mutfağı Bayilik Hakkında : Kısa zamanda geniş kitlelere çiğ köfte lezzetini sunan ÇİĞKÖFTE MUTFAĞI, tamamen doğal ve eşsiz lezzetiyle Türkiye çapında öne çıkan sektörün öncü firmalarından biridir. ÇİĞKÖFTE MUTFAĞI olarak sektöründe kendi üretimiyle ürün portföyünü zenginleştiren, gelişmelere uyum sağlayan, müşteri memnuniyetini her zaman üstte gören, toplam kalite anlayışıyla; yapılanmasını değişen müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirebilen firma olmaktır. ÇİĞKÖFTE MUTFAĞI olarak hedefimiz, Türkiye ve dünya'nın her yerinde mutfağımıza özel bu lezzeti insanlarla buluşturmaktır. 

Çiğköfte Mutfağı Bayilik ve Bayilik Şartları  

Çiğköfte Mutfağı Bayilik ve Bayilik ŞartlarıFİRMA İSMİ: ÇİĞKÖFTE MUTFAĞI 

BAYİLİK KATEGORİSİ: ÇİĞKÖFTE

KURULUŞ YILI:2007 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 9

Çiğköfte Mutfağı Bayilik Şartları

Yaya ve araç sirkülasyonunun yoğun olduğu caddeler, AVM’ler, ulaşım istasyonları, kampüsler, müşteri yoğunlunun yüksek olduğu marketler. ÇİĞKÖFTE MUTFAĞI’nın oluşum ve kurulum süreci franchising sözleşmesini takip eden 15-30 gün içerisinde hazırlanıp işletmeye hazırlanmaktadır.

ÇİĞKÖFTE MUTFAĞI konsept mağaza ve stantların tasarım ve projelerini hazırlayıp paket halinde uzman ekipler tarafından uygulamaya konulmaktadır. Ancak yatırımcı kendisi yaptırmak isterse ÇİĞKÖFTE MUTFAĞI’nın projesinin dışına çıkmamak kaydıyla kendisi yaptırabilir. Üretici franchise modeli ile Türkiye ve Dünyanın neresinde olursa olsun, çiğköftemizin kendine özel formulü ve vereceğimiz eğitimle daha az bir maliyetle üretim yaparak daha çok kazanma fırsatını sizlere sunuyor. Çiğköfte Mutfağı üretici franchise olmak isteyen müşterilerine uzman ekibiyle her türlü desteği sağlamaktadır.

1-) Türkiye geneline verilecek olan bayilik için düşünülen iş yerinin araç ve yaya trafiği yoğun,olan merkezi yerde olması,

2-) Bayilik düşünülen bölgede Çiğköfte Mutfağı şubesi var ise yeni açılacak bayi ile arasında, yoğun araç veya yaya trafiği olan yerlerde aynı cadde ve aynı yönde ise en az 500 metre, normal yoğunluklu bölgelerde en az 1 km. mesafe olması,

3-) Bayilik istenilen iş yerinin en az 15 m2 olması ve içinde su tesisatının olması. 4-) Bayinin iç dizaynının ve bütün aksesuarlarının, firmanın belirlediği standartlarda olması, 5-) Bayilik sözleşmesinin taraflarca imza altına alınıp uygulanması gerekmektedir.

Çiğköfte Mutfağı Bayilik Destekleri

  1. Beğenilen lezzeti marka avantajıyla sunduğu için
  2. Minimum yatırımla maksimum kar sağladığı için
  3. Kolay yönetim, kolay iş yapma yeteneği, kolay denetim sunduğu için
  4. Cirodan pay almaksızın düşük maliyetli ürün sunduğu için
  5. Uzman personelle eğitim desteği sağladığı için
  • EĞİTİM DESTEĞİ
  • BÖLGE KORUMASI
  • REKLAM DESTEĞİ

Çiğköfte Mutfağı Bayilik, Çiğköfte Mutfağı Bayilik Şartlarıhakkında daha detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki numaralardan iletişime geçiniz.

 

Bayilik Verdiği Bölgeler
Tüm Türkiye
BAŞVUR