Çiğköfte Evi

En Sağlıklı Ve En Lezzetli Çiğköfteyi Müşterilerine Ulaştırmak Konusunda Iddialı Olan Firma, Bayilik Vererek Daha Fazla Kişiye Ulaşmayı Amaçlamaktadır.

Çiğköfte Evi Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* Firmanın bayilik şartları ve bayilik için gerekli yatırım tutarı ile ilgili olarak firma yetkilileri ile görüşülebilir.

Çiğköfte Evi Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Çiğköfte Evi Bayilik Şartları

Gerekli Yatırım Sermayesine Sahip Olmak
Girişimci Bir Ruha Ve çalışma Azmine Sahip Olmak
Başarılı Bir İş Geçmişine Sahip Olmak
Lokasyon Kriterlerini Karşılamak

Çiğköfte Evi Bayilik Açıklaması

Çiğköfte Evi Bayilik

Firma, hiçbir katkı maddesi kullanmadan en kaliteli malzemeler ile hazırladığı muhteşem lezzetleri müşterilerine sunmaktadır. Etsiz çiğ köftenin tanımını adeta yeniden yapan ve bu alana damgasını vuran firma, gıda sektöründeki büyümesini sürdürmek için bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. Çiğköfte sektöründe lider olmayı planlayan firma bunun için müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, daha kaliteli ve daha lezzetli ürünler sunabilmek için çalışmalarına devam etmektedir. Gıda sektöründe hizmet vermenin bilinci ile insan sağlığını gözeten ve kalite standartlarından kesinlikle taviz vermeyen Çiğköfte Evi, sektörünün en güvenilir markası haline gelmeyi amaçlamaktadır.

Siz de gıda sektöründe bayilik almak istiyorsanız Çiğköfte Evi bayilik şartları ve Çiğköfte evi bayilik fırsatları ile ilgili bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Çiğköfte Evi Bayilik Şartları

Çiğköfte Evi bayilik almak isteyen kişilerin bütçelerine göre ekonomik alternatifler sunmaktadır. Bu sayede sektöre yeni girmek isteyen ancak düşük ve orta bütçeye sahip yatırımcılar, esnek şartlarda iş sahibi olma avantajına sahip olabilmektedir. Çiğköfte Evi franchise almak, Çiğköfte Evi’nin tabelasını işletmenize asarak satış yapmanızı, karlı bir markanın hazır müşteri kitlesine ulaşma ve kısa sürede kar etme avantajını sağlayacaktır.  Çiğköfte Evi Bayilik almanız durumunda ise mevcutta bir restoranınız ya da gıda üzerine bir dükkana sahipseniz, Çiğköfte Evi tabelasını asmadan satış yapabilmektesiniz. Firmanın bayileri toptancıdan aldığı malı kendi adına satarken, franchise alan girişimciler marka çatısı altında bulunan ürünlerin satışını yapabilmektedir.

Firma mağazalarının ferah, aydınlık ve şık tasarımlara sahip mekanlar olmasına dikkat etmektedir. Tercihen cadde üzerinde konumlandırılan mağazaların minimum 10 m2 kullanım alanına sahip olması firmanın istediği temel koşullar arasında yer almaktadır. AVM içi Çiğköfte Evi ürünleri satışında ise standa özgü tasarımlar yapılmaktadır. Aynı şekilde AVM içerisinde mini stantlar da kurulmasına fırsat vermektedir. Bu stantlar 1 m2 civarında olmaktadır. 

Çiğköfte Evi Bayilik Avantajları

Sektöre yeni adım atmak isteyen girişimciler, Çiğköfte Evi bayiliği aldıkları takdirde bu kurumsal marka ile çalışarak rakipleri arasındaki başarı şanslarını artıracaklardır. Çiğköfte Evi bayilik bedeli almayarak, yeni iş kurmak isteyen kişilerin üzerinden finansal yükü hafifletmektedir. Çiğköfte Evi’nin deneyimleri sonucu oluşturduğu yüksek müşteri memnuniyeti ve bağlılığı, girişimcilerine gelir devamlılığı sağlamaktadır. Hijyene ve kaliteye çok önem veriliyor olması potansiyel müşterilerin de firmanın sunduğu lezzet ile tanışması sonucunu doğurmaktadır. Çiğköfte Evi reklam gücü sayesinde girişimciler pazardaki paylarını sürekli olarak artırabilmektedir. Girişimcinin sıfırdan kendi markasını oluşturması; markanın tanınması, konseptin oturması ve kar etmeye başlaması açısından daha uzun ve zorlu bir süreç gerektirmektedir. Çiğköfte Evi bayiliği aldığınız takdirde ise deneyimli ve kurumsal kimliği oturmuş bir marka ile yola çıkmanın avantajları ile sektörde bir adım önde adım atma fırsatını yakalayabilirsiniz. 

Çiğköfte Evi Bayilik Destekleri

Çiğköfte Evi sürekli ve doğru hedef kitleye yönelmeyi sağlayan reklam politikaları sayesinde girişimcilerinin başarısını ve karını artırmaktadır. Doğru lokasyonu seçmek ve uygun koşullar ile kiralamak konusunda da destek vermektedir. Ayrıca verdiği eğitimler sayesinde başarı ve performansın artırılmasına da katkıda bulunmaktadır. 

Eğer tercihiniz bu sektörde yer almak ise Çiğköfte Evi baylik avantajları ile piyasaya atılabilir; mevcut bir müşteri kitlesine sahip olan güçlü bir markanın güvencesi ile kısa sürede işinizi geliştirip kar etmeye başlayabilirsiniz. 

Çiğköfte Evi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR