Ci Gusta

Ci Gusta Bayilik Açıklaması

Ci Gusta Bayilik

ci gusta!, dünyanin en buyuk dondurma hammadeleri üreticisi İtalyan PreGel firmasının aile bireyleri tarafından kurulmuş olan Hapy Times Solutions firmasının yarattığı bir markadır. Tüm dünyada; franchising sistemi ile iki yıl gibi kısa bir sürede, tam 20 ülkede 100'e yakın mağaza ve kiosk açmak üzere anlaşmalar imzalamıştır. Dünya devi PreGel firmasının da desteğini alarak tamamen katkısız, doğal ve taze ürünleri bayilerine ulaştıran İtalyan Happy Times Solutions firması, Türkiye pazarı için TAMY Grup Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. ile master franchising anlaşması imzaladı. 

Ci Gusta Bayilik TAMY Grup Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti., farklı sektörlerde 50 yılı aşkın bir süredir ticaret yapan üç ailenin ikinci kuşak temsilcilerinin bir araya gelerek kurmuş olduğu bir şirkettir. Biz konularımızda deneyimli, eğitimli, yurtiçi ve yurtdışı iş tecrübesi olan, etik çalışma prensiplerini kendine ilke edinmiş kişiler olarak ci gusta! konseptini Türkiye'de tanıtmak, sevdirmek ve büyütmek için kollarımızı sıvadık.

ci gusta! Kimdir?

İtalyan “Hapy Time Solution firması, sektördeki en büyük ve en deneyimli kendi aile grup firmalarının da desteğini alarak dondurma-kafe konsepti ci gusta’yı oluşturdu. Kısa sürede 25 ülkede 30’dan fazla ci gusta! dondurma-kafe mağazaları ve kiosklar açılmış ve açılmaya devam etmektedir.

Neden "ci gusta!" Franchisee olmalıyım?

Tüm yıl boyunca tüketilebilecek, kaliteli ve yenilikçi menüsüyle gerçek İtalyan lezzetlerini bir arada sunan samimi bir konsept. Gerçek İtalyan Soft Gelato, Artisinal Gelato, Frozen Yoğurt ve klasik İtalyan tatlıları “ci gusta!" yıl boyunca tüketiciler için referans bir kilit noktası olmayı hedeflemektedir. "ci gusta!" mağazasında satılan ürünler tamamen doğal, katkısız ve en üst kalitededir. Uluslararası bir markanın avantajlarıyla kaliteye inanan girişimciler için ideal bir yatırım fırsatı sunmaktadır. 

ci gusta! mağazası açmak için özel bir beceriye gerek var mıdır?

Hayır, hiçbir özel beceri gerektirmez, sadece girişimcilik ruhu, heyecanı ve öğrenme isteği gibi bir girişimci için olmazsa olmaz özellikler gereklidir. Ayrıca makineleri kullanacak olanların iyi bir el becerileri olması iyi olur. 

Bir franchise olmak için en iyi yaş nedir?

Genç ve modern bir konsept olarak bir “ci gusta" mağazası açmak için 18 ve 60 yaşları arasında olmak yeterli. Gerçeği söylemek gerekirse bizde limit yoktur. Kendini genç ve dinamik hisseden herkes bir "ci gusta!" mağazası açabilir. 

Kaç metrekare gerekiyor? 

Bir "ci gusta!" mağazası açmaya istekli olan bayi / franchise kendine ve açmayı düşündüğü lokasyona uygun farklı iş modellerimizden birini seçebilir. Korner (4m2), Kiosk (9-16m2), Küçük mağaza (20-60m2) ve Büyük Mağaza (60 +m2) olarak dört tip iş modelimiz mevcuttur. Yatırımcılar bunlardan herhangi birine veya farklı birkaç tanesi için başvuruda bulunabilir. 

Her şey "ci gusta!" tarafından mı tedarik edilecek? 

ci gusta! konsepti anahtar teslim bir konsepttir. Ekibimiz, sizin bize göstereceğiniz veya birlikte tespit edeceğimiz lokasyonda en uygun iş modelinden, en uygun mimari tarz, mobilya, makine, vs. gibi tüm birimlerin tespitini, kurulumunu ve çalıştırılmasını sağlayarak yatırımcıya iş yapmaya hazır, anahtar teslim mağaza verir. 

Ayrıca eğitim veriyor musunuz? 

Kesinlikle evet. Eğer "ci gusta!" Yatırımı yapmaya karar verirseniz göreceksiniz ki İtalya’da ki tesislerimizde alacağınız bir haftalık eğitimde hem sabit teknik eğitimi hem de iş ve pazarlama destek eğitimini alıyor olacaksınız. Ayrıca zaman içinde eğitime ihtiyaç duyduğunuzda gerek bizim Türkiye’deki tesislerimizde gerekse de kendi yerinizde eğitim alabileceksiniz. 

Konsept için herhangi bir kredi planı var mı? Kredi ile bir ci gusta! mağazası açmak isteyen yatırımcılar için bir banka ile özel bir kredi planlaması çalışması yapılmaktadır.

Ci Gusta Bayilik - Türkiye İletişim Bilgileri

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Dört Çeşit iş modelimiz vardır: 1-Shop in shop (stand) 2-Kiosk/Küçük Mağaza 3-Orta Mağaza 4-Büyük Mağaza İş modeline ve m2 büyüklüğüne göre farklı yatırım maliyetlerimiz bulunmakla birlikte genel olarak 20,000 Euro - 200,000 Euro arasında değişen anahtar teslim yatırım maliyetleri bulunmaktadır.

BAYİLİK DESTEKLERİ:

  • PERSONEL DESTEĞİ
  • EĞİTİM DESTEĞİ
  • PAZARLAMA DESTEĞİ
  • BÖLGE KORUMASI
  • YER SEÇİMİ
  • REKLAM DESTEĞİ

 

Ci Gusta Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR