Choco World Bayilik

Choco World Bayilik Hakkında : Firmamız 2010 Yılında Kurulmuş Olup Çikolata Şelalesi Alanında Bayilik Veren Bir Firmadır Bayilik Ücreti Almayan Kar'dan Pay almayan Firmamız Düşük Yatırımla Yüksek Kazanç Hedefleyen Kişiler İçin Öncelikli Seçim Konumundadır %400 lere Varan Kar Marjları Bu Kazançları Sizlerde Elde Edebilirsiniz İletişime Geçin Anahtar Teslim Fiyatlarımızı Duyunca Çok Şaşıracaksınız. Choco World Bayilik ve Bayilik Şartları FİRMA İSMİ: Chocoworlds BAYİLİK KATEGORİSİ: çikolata şelalesi KURULUŞ YILI: 2010 BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 7

Choco World Bayilik Şartları

Choco World Bayilik ve Bayilik Şartları Choco World Bayilik ve Bayilik Şartları BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Girişimci Ruha Sahip Olmak Ve Lokasyon Seçiminin Analizinin Ve Fizibilitesinin İyi Yapılması Gereklidir. Yatırım Maliyeti Stand Ölçülerine Ve İstenilinen İşe Göre Değişiklik Göstermekle Beraber 15.000 - 25.000 TL Arasında Değişiklik Göstermektedir .

Choco World Bayilik Destekleri

BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ, FİNANSAL DESTEK.