Choco Elit Bayilik

Choco Elit Bayilik ve Çikolata Bayilik Choco Elit Bayilik ve Çikolata Bayilik Choco Elit Bayilik Hakkında : Gerçek ve saf çikolata ile meyveleri (çilek, muz, kivi, ananas vs) bir bardakta bütünleştirerek hijyen ve kalitemizle taçlandırıp eşsiz bir lezzeti sizlerin damak tadına sunduk. Firmamız 2011 yılında girdiği bu yolculukta yeniliğin verdiği heyecanla her zaman daha iyiye ve kaliteye ulaşma çabası vererek ve her geçen gün tecrübe kazanarak halkımıza en iyi hizmeti ve ürünü sunma mücadelesi içinde olup bayilerinin mutlu ve huzurlu bir şekilde iş sahibi olarak en yüksek kazançlara ulaşmasını sağlamakta. Firmamız kaliteli gerçek çikolatası ve hijyen hassasiyetiyle birçok yönden müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Choco Elit Bayilik ve Çikolata Bayilik Choco Elit bir çok A.V.M ve caddelerde kiosk kurarak müşterilerine hizmet vermektedir. Choco Elit kiokslarında kırılmaz cam ve tasarruflu aydınlatmalar kullanarak hem bayilerimizin bütçesini düşünürken hemde oluşabilecek kazaları minimize etmeyi başarmıştır. Chocoelit 'in vizyonu; düşük sermaye ile isim hakkı ödemeden, piyasadaki en düşük fiyat garantisini vererek herkesi bir işletme sahibi yapıp gelir kazanmasını sağlamaktır.

BAYİLİK KATEGORİSİ: Çikolata şelalesi & Waffle KURULUŞ YILI: 2011 BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 3

Choco Elit Bayilik Şartları

Choco Elit Bayilik Bayilik Şartları için mail yolu ile bize ulaşmanız yeterlidir. Aşağıda ki adresten sizlere detaylı bilgilendirme maili gönderebiliriz.

Choco Elit Bayilik Destekleri

  • PERSONEL DESTEĞİ
  • EĞİTİM DESTEĞİ
  • PAZARLAMA DESTEĞİ
  • BÖLGE KORUMASI
  • YER SEÇİMİ
  • REKLAM DESTEĞİ