Chitir Chicken

İstanbul - İzmir - Manisa - Brüksel - Gent - Lörrach - Eindhoven - Amsterdam - Enschede - Baghdad

Chitir Chicken Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* CHITIR CHICKEN PROJELERİNDE ANAHTAR TESLİM OLARAK BÜTÇELENDİRİLMEKTEDİR. BÜTÜN KONSPETLERDE STANDART MUTFAK KURULUM BEDELİ 60.000 EUR'DUR. PROJENİN DETAYINA GÖRE İÇ MEKAN VE DIŞ MEKAN M2 BİRİM MALİYETLENDİRMESİ DEĞİŞMEKTEDİR.

Chitir Chicken Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Chitir Chicken Bayilik Şartları

Bayi Adayının İşletmenin YÖneticisi Olarak İşinin Başında Bulunması.
Toplam Proje Yatırım Bedelinin Dışında İlk 6 Aylık İşletme Süresi İçin Teminat GÖsterilmesi.
Bayi Adayının Mümkünse Daha Önce Fast Food SektÖründe İşletmecilik Veya YÖneticilik Yapmış Olması.

Chitir Chicken Bayilik Açıklaması

Chıtır Chicken Bayilik Hakkında : Fast-food restoranı olarak 1996 yılında İngiltere'nin Leicester şehrinde sektöre girmiş olan firmamız o günden bu güne İngiltere'de Leicester, Northampton, Rugby, Hinckley, Leaminghton Spa, Brougton Astley gibi merkezlerde 17 farklı şube açarak faaliyetlerini sürdürmüş ve yurt dışında geniş bir sektörel tecrübe edinmiştir. 

Chıtır Chicken Bayilik ve Bayilik Şartları 2009 yılından 2018 yılı ilk yarısına kadar geçen 9 sene sürecinde araştırma ve geliştirme faaliyetlerimiz tamamlanmış olup kızarmış tavuk yapmak için gerekli olan basınçlı fritözleri, sıcak tutma ünitelerini ve paneleme ürünlerini üreterek Türkiye'de gıda sektörüne CHITIR CHICKEN® adıyla kızarmış tavuk ürünü kazandırmayı hedeflemiştir.

Chıtır Chicken Bayilik ve Bayilik Şartları Mayy Gıda'nın kuruluş amaçlarından bir tanesini teşkil eden "Gıda Sektöründe Markalaşma" faaliyetleri kapsamında yerel bir marka programı olarak hayatına devam eden "Chıtır Chicken" markasının Türkiye ve Kıbrıs haklarını satın alarak "Chıtır Chicken" markasını profesyonel olarak franchise sistemine geçişini sağlamıştır.

 

CHITIR CHICKEN %100 YERLİ SERMAYE İLE KURULAN VE BÜYÜEN BİR MARKA OLUP AVRUPA BAŞTA OLMAK ÜZERE BELÇİKA - HOLLANDA - ALMANYA - TÜRKİYE - IRAK -KAZAKİSTAN'DA BAYİLİKLER VEREREK BÜYÜMEYE DEVAM ETMEKTEDİR.

Chitir Chicken Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR