Chef's Cake Bayilik

Chef's Cake Bayilik ve Bayilik Bilgileri Chef's Cake Bayilik Hakkında Açıklama : 2013 yılında İstanbul Souffle markasıyla gerçek sufle lezzetini sunmak maksatlı çıktığımız yolumuza 2016 yılından itibaren "Chef's Cake" adıyla yeni lezzetleri de ekleyerek devam ediyoruz. Ürünlerimizde kalite ve lezzeten ödün vermeden, ev yapımı tadında donuk pastalar üretiyoruz.

Chef's Cake Bayilik ve Bayilik Bilgileri

Firmamız kurulduğu günden bugüne Türkiye'nin seçkin cafe, restoran ve otellerinin tatlı bölümlerini süslemektedir. Amacımız butik üretim anlayışından uzaklaşmadan lezzetlerimizi mümkün olduğunca daha çok kitlelere tattırabilmektir. Ürünlerimiz gıda mühendislerinin kontrolü altında Türk Gıda Kodeksine uygun bir şekilde üretilmekte ve dopolanmakta, üretime müteakip -40 °C'de şoklanmakta ve -18 °C depolarımızda stoklanmakta ve -18 °C frigofrikli araçlarımızda donuk zinciri bozulmadan sevk edilmektedir.

Chef's Cake Bayilik Bilgileri

Firma ismi: Chef's Cake Bayi - Franchise Şube Sayısı: 2 Franchising / Bayilik Destekleri: Bölge Koruması Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Telefon ile Görüşülür.